www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami

Kod towaru: 940551
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Długość :
Proszę wybrać opcję:
zielony
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 642 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
8,20 PLN / szt. 8,20 PLN
3 szt.
Magazyn 214 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
5,34 PLN / szt. 16,02 PLN
10 szt.
Magazyn 64 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
3,74 PLN / szt. 37,40 PLN
1 szt.
8,20 PLN / szt.
8,20 PLN
3 szt.
5,34 PLN / szt.
16,02 PLN
10 szt.
3,74 PLN / szt.
37,40 PLN

Cena z VAT
8,20 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Sztuczna gałązka iglasta z jagodami sprawdzi się w jesiennych i zimowych aranżacjach, a także jako świąteczna dekoracja wnętrz. Gałązka iglasta z jagodami ma naturalny wygląd i stanowi gotowy element dekoracyjny bez konieczności dodatkowej obróbki.
Spód gałązki jest płaski. Na całej długości ma drut, dzięki czemu można ją łatwo formować.
Można jej użyć do dekoracji wieńców, świeczników, pakowania prezentów lub pakowania prezentów świątecznych. Nadaje się również do kompozycji kwiatowych, zimowych pudełek i różnych sezonowych dekoracji w mieszkaniu, na stole i w witrynach sklepowych. Gałązkę można używać osobno lub łączyć z innymi dekoracjami, wstążkami i sztuczną zielenią.
  • Długość: cca 36 cm
  • Szerokość: cca 16 cm
  • Średnica kuleczki: 1,5 cm
Skład
plastik, metal, papier, pianka
Techniki
florystyka, florystyka, tworzenie wieńców, aranżacje na Boże Narodzenie
Style
Świąteczny, Country
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Szyszki naturalne na druciku
Wianek słomiany Ø50 cm
Wianek zimowy sztuczny Ø30 cm
Szpilki / klamry florystyczne

Zakup hurtowy

zielony
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.