Najniższa cena na rynku. Szpilki ze szklaną główką. Dotyczy największego wariantu opakowania. Aby wziąć udział w tej promocji wymagana jest rejestracja (bądź założenie konta) na podmiot gospodarczy w naszym sklepie. Kup teraz.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Artykuły

Walentynki - zaskocz prezentem i dekoracjami

24.1.2020

Walentynki - zaskocz prezentem i dekoracjami

Życzenia, bukiet róż, czekoladki lub pluszak to klasyka, která nie zaszkodzi, ale też nie będzie zaskoczeniem. W tym roku z okazji Walentynek spróbuj oczarować drugą połówke czymś oryginalnym.

Zapraszam do tańca

6.1.2020

Zapraszam do tańca

Rozpoczął się sezon taneczny. Czym ozdobić suknię, jak upiększyć fryzurę i jakich dodatków użyć? Przygotowaliśmy dla Państwa kilka pomysłów.

Nakrycie świątecznego stołu

6.12.2019

Nakrycie świątecznego stołu

Święta Bożego Narodzenia to także uroczyste nakrycie. Prezentujemy Państwu kilka pomysłów i inspiracji jak łatwo i elegancko nakryć świąteczny stół.

Świąteczne prezenty dla każdego

28.11.2019

Świąteczne prezenty dla każdego

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Na tę okazję przygotowaliśmy dla was kilka pomysłów na prezenty.

9 pomysłów na świąteczny wieniec

21.11.2019

9 pomysłów na świąteczny wieniec

Przygotowaliśmy dla ciebie inspiracje na wieńce, które można zawiesić na drzwi lub położyć na świątecznym stole.

Dekoracje świąteczne

8.11.2019

Dekoracje świąteczne

Powoli zbliżają się święta Bożego Narodzenia dlatego przynosimy kilka pomysłów na stworzenie świątecznej atmosfery w Twoim domu.

9 pomysłów na prosty jesienny wieniec

23.10.2019

9 pomysłów na prosty jesienny wieniec

Jesień to piękna i kolorowa pora roku. Zainspiruj się u nas i stwórz swój dekoracyjny wieniec na drzwi w jesiennym stylu.

Instrukcja obciągania guzików

14.10.2019

Instrukcja obciągania guzików

Przygotowaliśmy dla ciebie instrukcję jak z pomocą praski obciągnąć guzik.

Co wiesz na temat patchworku?

8.10.2019

Co wiesz na temat patchworku?

Patchwork stosowany jest najczęściej do wyrobu koców, narzut i poduszek, ale także tekstylnych dekoracji i dodatków odzieżowych. Vszystko, co trzeba wiedzieć na temat tej techniki, znajduje się tutaj.

Tworzenie z filcu

3.10.2019

Tworzenie z filcu

Przenieś się z nami do świata filcowania. Jest to wspaniała technika tworzenia, którą Cie zachwyci. Przedstawiamy rodzaje filcowania i proponujemy mnóstwo filcowych inspiracji.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem