Przepraszamy, ale ten towar jest wyprzedany. Proszę wybrać towar z naszej aktualnej oferty.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami

Kod towaru: 940546
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami
Długość :
Proszę wybrać opcję:
zielony
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 674 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
14,36 PLN / szt. 14,36 PLN
3 szt.
Magazyn 224 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
9,34 PLN / szt. 28,02 PLN
9 szt.
Magazyn 74 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
6,54 PLN / szt. 58,86 PLN
1 szt.
14,36 PLN / szt.
14,36 PLN
3 szt.
9,34 PLN / szt.
28,02 PLN
9 szt.
6,54 PLN / szt.
58,86 PLN

Cena z VAT
14,36 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Sztuczna gałązka bożonarodzeniowa z drzewa iglastego z jagodami idealnie nadaje się do zimowych aranżacji i świątecznych dekoracji wnętrz. Gałązka ma naturalny wygląd igieł uzupełniony drobnymi jagodami, dzięki czemu wygląda jak gotowy element dekoracyjny bez konieczności dodatkowej modyfikacji.
Spód gałązki jest płaski. Na całej długości ma drut, dzięki czemu można ją łatwo formować.
Można go użyć do dekoracji wieńców, świeczników, pakowania prezentów lub pakowania prezentów świątecznych. Nadaje się również do kompozycji kwiatowych, zimowych pudełek i różnych sezonowych dekoracji w mieszkaniu, na stole i w witrynach sklepowych. Gałązkę można używać osobno lub łączyć z innymi dekoracjami, wstążkami i sztuczną zielenią.
  • Długość: ok. 38 cm
  • Szerokość: ok. 12 cm
  • Średnica kuleczki: 1,3 cm
Skład
metal, papier, pianka, plastik
Techniki
florystyka, florystyka, tworzenie wieńców, aranżacje na Boże Narodzenie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Wianek słomiany Ø50 cm
Wianek zimowy sztuczny Ø30 cm
Szpilki / klamry florystyczne
Wstążka bawełniana szerokość 15 mm motyw świąteczny

Zakup hurtowy

zielony
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Igły maszynowe Universal 60;70;80;90;100 Schmetz na karcie

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.