www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami do formowania

Kod towaru: 940552
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami do formowania
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami do formowania
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami do formowania
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami do formowania
Sztuczna gałązka drzewa iglastego z jagodami do formowania
Długość :
Proszę wybrać opcję:
zielony
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 676 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
14,36 PLN / szt. 14,36 PLN
3 szt.
Magazyn 225 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
9,34 PLN / szt. 28,02 PLN
10 szt.
Magazyn 67 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
6,54 PLN / szt. 65,40 PLN
1 szt.
14,36 PLN / szt.
14,36 PLN
3 szt.
9,34 PLN / szt.
28,02 PLN
10 szt.
6,54 PLN / szt.
65,40 PLN

Cena z VAT
14,36 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Sztuczna gałązka bożonarodzeniowa to dekoracyjny dodatek przeznaczony do zimowych i bożonarodzeniowych aranżacji. Gałązka ma wygląd iglaka z owocami i doskonale sprawdza się w ozdobach, wieńcach i dekoracjach świątecznych. Dzięki możliwości formowania można ją łatwo dopasować do potrzeb.
Można jej użyć do dekoracji wieńców adwentowych, świątecznych stołów, girland czy kompozycji kwiatowych. Nadaje się również do świątecznych pudełek, witryn sklepowych i innych dekoracji wnętrz.
  • Długość: ok. 41 cm
  • Szerokość: ok. 14 cm
  • Średnica kuleczki: ok. 0,5 cm
Skład
plastik, metal, papier, poliester, naturalny materiał
Techniki
florystyka, florystyka, jesienne aranżowanie, tworzenie wieńców, aranżacje na Boże Narodzenie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Wianek słomiany Ø50 cm
Wianek zimowy sztuczny Ø30 cm

Zakup hurtowy

zielony
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Sznurówki automatyczne do butów obrotowe bez wiązania sznurowadła
Mata stołowa / podkładka tekstylna kwadratowa 40x40 cm

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.