www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Pierniczki filcowe samoprzylepne

Kod towaru: 950218
Pierniczki filcowe samoprzylepne
Nowość
Pierniczki filcowe samoprzylepne
Pierniczki filcowe samoprzylepne
Pierniczki filcowe samoprzylepne
Pierniczki filcowe samoprzylepne
Pierniczki filcowe samoprzylepne
Pierniczki filcowe samoprzylepne
Pierniczki filcowe samoprzylepne
Proszę wybrać opcję:
1 brąz - gwiazda
2 brąz - śnieżynka
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
6 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
2,03 PLN / szt. 12,18 PLN
18 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
1,47 PLN / szt. 26,46 PLN
6 szt.
2,03 PLN / szt.
12,18 PLN
18 szt.
1,47 PLN / szt.
26,46 PLN

Cena z VAT
12,18 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Filcowe pierniczki świąteczne nadają się do przyklejania na prezenty, pudełka, wieńce, pudełka itp. Mają jednostronny wzór i można je z łatwością wykorzystać podczas wspólnego tworzenia z dziećmi oraz przygotowywania ozdób świątecznych.
Na spodzie znajduje się samoprzylepna pianka.
Materiał ten jest filcem syntetycznym (poliestrowym), nie jest to materiał naturalny.
  • Średnica: nr 1: 45 mm
  • Średnica: nr 2: 50 mm
  • Grubość: 3 mm
Skład
poliester
Techniki
scrapbooking, aranżacje na Boże Narodzenie, tworzenie dekoracji, wyrób kolaży
Style
Świąteczny
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Filc dekoracyjny 20x30cm samoprzylepny
Filc dekoracyjny soft 10x45 cm - kolorowy zestaw
Filc dekoracyjny 20x30 cm
Filc soft metraż grubość 1,4 mm

Zakup hurtowy

1 brąz - gwiazda
Wprowadź poprawną ilość
2 brąz - śnieżynka
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.