Język / Waluta
Oferta główna
Zaloguj się
Artykuły
Inspiracje
Vouchery podarunkowe
Kontakty
Ważne informacje
Warunki umowy
Wysyłka i płatność
Najczęściej zadawane pytania
Reklamacje i odstąpienie od umowy
Program lojalnościowy
Stwórz profil użytkownika
Zaloguj się
Zaloguj się
Logowanie
E-mail:
Hasło:
Wyślij hasło tymczasowe
Stały login
Stwórz profil użytkownika
… już 36 lat z nami
Napisz do nas
PL
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
PLN
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Pozycja:
0,- PLN
0
» Pokaż koszyk
Kategoria
Kategoria
Pasmanteria
Agrafki i szpilki
Akcesoria domowe i kuchenne
Akcesoria firankowe
Artykuły bieliźniane: do staników, gorsetów, kostiumów kąpielowych
Cekiny, brokat i taśmy cekinowe
Chusteczki do nosa
Dla zwierząt
Dodatki krawieckie
Dodatki na chrzciny i żałobne
Dodatki plastikowe
Frędzle i frędzelki
Galanteria metalowa
Gospodarstwo domowe
Gumy
Guziki i zapięcia
Igły
Kamienie do naprasowania - hotfix
klamry odzieżowe, do pasków, szelek i regulatory
Koronki i hafty
Koszyki i szkatułki
Lamówki i wypustki
Lamówki, koronki i taśmy
Lampasy i wypustki
Materiały mocujące, flizeliny, wypełnienia i usztywnienia
Modniarskie komponenty
Naprasowanki, naszywki, łaty i elementy odblaskowe
Nici
Nożyczki i noże
Ozdoby metalowe na tekstylia, obuwie i dodatki
Ozdoby na odzież, obuwie i dodatki
Półprodukty do tworzenia figurek i zwierzątek
Półprodukty do wyrobu torebek i portmonetek
Praski, zagniatacze, trzpienie, wycinaki i szczypce
Produkty z pracowni krawieckiej Stoklasa
Przyborniki do szycia
Robienie na drutach i szydełkowanie
Stopery i końcówki
Sznury, sznurki i sznurówki
Ściągacze i mankiety
Taśmy bawełniane, batystowe i techniczne
Taśmy nośne
Taśmy rzep
Taśmy, tasiemki, borty i boa
Wstążki
Wyposażenie sklepów z pasmanterią
wyprzedaż ścinków
Wyszywanie
Zamki błyskawiczne
Tkaniny
Dresówki i dzianiny swetrowe
Dzianiny i tkaniny na stroje kąpielowe
Juta, imitacja juty, filc, papier zmywalny
Koronki, tkaniny haftowane i frędzle
Minky, pluszowe tkaniny i aksamit
Oxford, kodura, tkaniny obrusowe
Pika waflowa bawełniana i wafle
Podszewki, siatki, trykot i krynoliny
Polar, futerko
Satyna i satyna bawełniana
Softshell, ortalion, jeans, mikrofibra
Szyfon, żorżeta, organza
Tetra, muślin, flanela, kora i frotte
Tiul i woalka
Tkaniny bawełniane - płótna
Tkaniny dekoracyjne Loneta
Tkaniny lniane i imitacja lnu
Tkaniny na Boże Narodzenie
Tkaniny na sukienki, kostiumy, tweed
Tkaniny o niestandardowej szerokości
Tkaniny odzieżowe naturalne
Tkaniny techniczne, neopren, antypoślizg, rzep, folia
Tkaniny z cekinami i kamieniami
Tkaniny zasłonowe i zaciemniające
Velvet, skóra i tkaniny tapicerskie
Tworzenie i aranżowanie
Akcesoria do zdobienia i dekoracji
Anioły
Artykuły szkolne
Dekoracje na Boże Narodzenie
Dekoracje na imprezy, urodziny, karnawał
Dekoracyjna organza, tiul, satyna, tafta i juta
Dekoracyjne ozdoby
Drewniane półprodukty
Filcowanie
Fimo, beton i żywica kryształowa
Foamiran i moosgummi
Kwiaty, bukiety, rośliny i owoce
Makrama
Metalowe, drewniane i szklane dekoracje
Oczy, nosy, główki i grzechotki
Ozdabianie tekstyliów
Papierowe półprodukty
Patchwork
Pióra
Pompony i włochate druciki
Pozostałe dekoracje
Pozostałe dekoracje
Półprodukty do łapaczy snów i wiszących ozdób
Przybory, narzędzia, półprodukt ,formy
Scrapbooking i quilling
Styropianowe półprodukty
Ślubne dekoracje
Świąteczne tworzenie
Świeczki, świeczniki, kolce na świeczki
Tekstylne półprodukty
Wianki
wielkanocne i wiosenne dekoracje
Woreczki i torebki podarunkowe
Zestawy kreatywne i zabawy z dziećmi
Dzwonki i dzwoneczki metalowe
Koraliki i komponenty
Biżuteryjne komponenty i półprodukty
Koraliki drewniane
Koraliki perłowe
Koraliki plastikowe
Koraliki porcelanowe i metalowe
Koraliki szklane
Koraliki z dużym otworem
Koraliki z materiałów naturalnych i masy perłowej
Rokail
Zestawy koralików
Kaboszony i szlifowane kamyczki
Biżuteryjne druty i druciane bazy
Materiały do nawlekania
Narzędzia i przybory
Biżuteria
Kupony podarunkowe
Biżuteria dziecięca i dziewczęca
Biżuteria męska
Biżuteria ślubna
Bransoletki i pierścionki
Broszki
Klamry / klipsy do apaszki
Kolczyki
Kuferki na biżuterię
Naszyjniki
Opakowanie podarunkowe
Ozdoby do włosów
Ozdoby i zawieszki do torebek, walizek i kluczy
Różańce i zawieszki z tematyką sakralną
Wyposażenie sklepów
Zawieszki
Modne dodatki
Chusteczki do nosa
Czapki i opaski
Etui na okulary, kosmetyczki i maski do spania
Kapelusze, fascynatory i boa
Krawaty, muchy, spinki do krawata i mankietów
Lusterka
Modne torby, torebki i plecaki
parasole i płaszcze przeciwdeszczowe
Piórniki szkolne, etui i worki
Podwiązki
Portmonetki i zestawy do manicure
Rękawiczki
Skarpety i rajstopy
Szale, apaszki, kominy i pledy
Szelki i paski
Torby na zakupy
Torebki dziecięce i dziewczęce, worki, plecaki
Opakowania i wyposażenie
Kartony i pudełka
Torby, woreczki i papiery
Wyposażenie sklepów
Kolorowa jesień
Baw się szyciem
bądź widoczny
Chusteczki tekstylne
Ciepłe robótki ręczne
Halloween
Jesienne dekoracje
Moda jesienna
Na deszczową pogodę
Świeczki i akcesoria do ich produkcji
Tworzenie z filcu
W domowym cieple
Oferta specjalna
Nowości
Nowe kolory
Rabaty
Bestsellery [
nowość
]
Od ostatniej wizyty
Po zalogowaniu w tym miejscu zobaczysz nowości dodane po Twojej ostatniej wizycie. Nowy towar, zniżki, inspiracje.
Kategoria
Pasmanteria
Tkaniny
Tworzenie i aranżowanie
Koraliki i komponenty
Biżuteria
Modne dodatki
Opakowania i wyposażenie
Kolorowa jesień
Pomysły dla Ciebie
II gatunek
Półprodukty skórzane
Niestandardowe materiały do szycia
Nożyczki PIN
Oktoberfest
Wstążki do robienia kokard do torebek
Taneczny sezon
Stwórz swoją torebkę z plastikowej kanawy
Zamki błyskawiczne YKK
Wzory zwierzęce
Według grup nabywców
Bestsellery roku 2021 w pasmanterii
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl
Bestsellery roku 2021 w pasmanterii
Filtruj i sortuj
Wskazówka: Wybierz towar
według koloru, techniki rękodzielniczej, składu
itd.
✔
Podstawowy
✔
Techniki
✔
Skład
✔
Pochodzenie towaru
✔
Marka
✔
Style
✔
Rozmiary pierścionków
✔
Pomieści A5
✔
Kształt
✔
Rodzaje kolczyków
✔
Rozmiar torebki
✔
Rodzaj zamka błyskawicznego
✔
Typ zamka błyskawicznego (suwaka)
✔
Rozmiar suwaka
✔
Gwint
✔
Zastosowanie
✔
Certyfikat
✔
Materiał
✔
Pozostałe
Techniki
aranżacje na Boże Narodzenie (1)
haftowanie (1)
Hand made (1)
jesienne aranżowanie (1)
klejenie i cięcie (1)
koralikowanie (beading) (1)
malunek (1)
ozdabianie odzieży (1)
pakowanie prezentów (2)
patchwork (2)
praca ze skórą (2)
quiet book / książeczki sensoryczne (2)
scrapbooking (3)
ślubne aranżacje (1)
szycie - pozostałe (23)
szycie dekoracji do domu (2)
szycie kostiumów (1)
szycie odzieży dziennej (2)
szydełkowanie (4)
tapicerstwo (5)
tworzenie aniołków, figurek i zwierzątek (3)
tworzenie biżuterii (1)
tworzenie dekoracji (8)
tworzenie dla zwierzęcych pupili (2)
Wielkanocne aranżacje (1)
wyplatanie (4)
wyrób dodatków domowych (1)
wyrób fascynatorów i kapeluszy (1)
wyrób łapaczy snów (3)
wyrób torebek, toreb i portfeli (12)
Pochodzenie towaru
Wyrób czeski (9)
Wyrób EU (6)
Wyrób niemiecki (1)
Pozostałe
Marka
Amann (4)
Galant (1)
Stuha Dobruška (1)
Vlna-hep (1)
YarnArt (2)
Style
Bohema (1)
Hygge (1)
Rozmiary pierścionków
Pomieści A5
Kształt
Rodzaje kolczyków
Rozmiar torebki
Rodzaj zamka błyskawicznego
Spiralny (2)
Typ zamka błyskawicznego (suwaka)
Spiralny zamek błyskawiczny (2)
Rozmiar suwaka
No 3 (1)
No 5 (1)
Gwint
Zastosowanie
Materiał
Pozostałe
Autolock (2)
Błyszcząca (1)
Certyfikowana (1)
Dekoracyjne (1)
Do naprasowania (1)
Do overlocka (2)
Do wyrobów skórzanych (3)
Haczyk i plusz komplet (2)
Nielakierowane drewno: (1)
Obrotowa (1)
Odzieżowy (1)
Plastikowy (1)
Pleciona (1)
Rozdzielczy (2)
Samoprzylepne (2)
Suwak nonlock (2)
Tunel (1)
W całości metalowe (1)
Znika pod wpływem ciepła (1)
Rozmiary
Długość:
70 - 75
Szerokość (mm):
6 - 40
Kolory
Niewybrany:
Kolory metali
srebrny
złoty
stary miedź
miedziany
stary mosiądz
platyna
czarny
Pozostałe
tylko ze zniżką i wyprzedaż (11)
Magazyn
Bestsellery
Razem:
-- proszę wybrać --
Nazwa
Cena / sztuka
Data sprzedaży
Rabat
Najpopularniejsze towary
↓
↑
Towar w metrażu
Nie dotyczy
Tak (1)
Nie
Skład
bawełna (8)
drewno (2)
eko skóra (1)
elastan (1)
klej akrylowy (1)
lycra (włókno sztuczne) (2)
metal (10)
metal nierdzewny - można prać (2)
niemagnetyczny metal - można prać (1)
nylon (1)
papier (1)
pierze (1)
plastik (9)
poliakryl (1)
poliester (19)
polietylen (1)
polipropylen (4)
wapień (1)
warstwa polietylenowa (1)
wiskoza (1)
Certyfikat
Produkt posiada certyfikat. (10)
Produkt posiada certyfikat dla dzieci do lat 3. (1)
Pokaż (50)
Zobrazowano
1 -
48
z
50
1
2
Towar dodano do koszyka
Pokaż koszyk
Długopis / marker znikający do tkanin 790974
Długość:
11,2 cm
Średnica:
5,5 mm
Znika pod wpływem ciepła
4,51 PLN
/ opak. (0 )
4,95 PLN
/ opak. (1 szt.)
64,40 PLN
/ opak. (20 szt.)
2,25 PLN
/ opak. (0 )
2,25 PLN
/ opak. (0 )
225,- PLN
/ opak. (100 szt.)
1 szt. (4,95 PLN / szt.)
20 szt. (3,22 PLN / szt.)
100 szt. (2,25 PLN / szt.)
1 szt. (4,95 PLN / szt.)
20 szt. (3,22 PLN / szt.)
100 szt. (2,25 PLN / szt.)
1 szt. (4,95 PLN / szt.)
20 szt. (3,22 PLN / szt.)
100 szt. (2,25 PLN / szt.)
1 szt. (4,95 PLN / szt.)
20 szt. (3,22 PLN / szt.)
100 szt. (2,25 PLN / szt.)
100 szt. (2,25 PLN / szt.)
1 szt. (4,95 PLN / szt.)
20 szt. (3,22 PLN / szt.)
1 szt. (4,95 PLN / szt.)
20 szt. (3,22 PLN / szt.)
100 szt. (2,25 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
mix losowo wybranych wzorów
1 biały
2 czerwony
3 niebieski
4 czarny
5 beżowy
opak.
Do koszyka
Flizelina do naprasowania Ronofix 140+18g/m2 szerokość 80 cm 350363
Waga tkaniny:
140 g/m²
Waga kleju:
18 g/m²
Szerokość:
80 cm
Sprzedajemy od 1 m
Nawój:
30.0 m
24,09 PLN
/ opak. (0 )
24,09 PLN
/ opak. (1 m)
21,68 PLN
/ opak. (0 )
216,80 PLN
/ opak. (10 m)
21,68 PLN
/ opak. (0 )
21,68 PLN
/ opak. (0 )
650,40 PLN
/ opak. (30 m)
21,68 PLN
/ opak. (0 )
1 m (24,09 PLN / m) - Metraż
10 m (21,68 PLN / m) - Opakowanie - F1
30 m (21,68 PLN / m) - Opakowanie - F1
1 m (24,09 PLN / m) - Metraż
10 m (21,68 PLN / m) - Opakowanie
30 m (21,68 PLN / m) - Opakowanie
-- proszę wybrać opcję --
biały
opak.
Do koszyka
Igły karnet - koszyczek Galant 010001
Wymiary:
10,5 x 13,5 cm
Zestaw:
19 + 1 szt.
10,80 PLN
/ opak. (0 )
11,86 PLN
/ opak. (1 szt.)
77,20 PLN
/ opak. (10 szt.)
1 000,80 PLN
/ opak. (144 szt.)
1 szt. (11,86 PLN / szt.)
10 szt. (7,72 PLN / szt.)
144 szt. (6,95 PLN / szt.)
1 szt. (11,86 PLN / szt.)
10 szt. (7,72 PLN / szt.)
144 szt. (6,95 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
nikiel
opak.
Do koszyka
Igły plastikowe długość 75 mm tępe 020735
Długość igieł:
75 mm
Średnica igły:
2,4 mm
0,56 PLN
/ opak. (0 )
6,10 PLN
/ opak. (10 szt.)
40,- PLN
/ opak. (100 szt.)
0,40 PLN
/ opak. (0 )
84,- PLN
/ opak. (300 szt.)
0,28 PLN
/ opak. (0 )
0,28 PLN
/ opak. (0 )
0,28 PLN
/ opak. (0 )
1 120,- PLN
/ opak. (4000 szt.)
10 szt. (0,61 PLN / szt.)
10 szt. (0,61 PLN / szt.)
100 szt. (0,40 PLN / szt.)
300 szt. (0,28 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
miks wariantów
opak.
Do koszyka
Kreda w ołówku Amann 050769
Długość:
17 cm
6,97 PLN
/ opak. (0 )
7,65 PLN
/ opak. (1 szt.)
49,80 PLN
/ opak. (10 szt.)
717,12 PLN
/ opak. (144 szt.)
645,12 PLN
/ opak. (144 szt.)
1 szt. (7,65 PLN / szt.)
10 szt. (4,98 PLN / szt.)
144 szt. (4,48 PLN / szt.)
1 szt. (7,65 PLN / szt.)
10 szt. (4,98 PLN / szt.)
144 szt. (4,48 PLN / szt.)
10 szt. (4,98 PLN / szt.)
1 szt. (7,65 PLN / szt.)
10 szt. (4,98 PLN / szt.)
144 szt. (4,48 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
mix losowo wybranych wzorów
1 biały
2 niebieski
opak.
Do koszyka
Metr krawiecki 150 cm w plastikowym pudełku 050897
Długość:
150 cm
Plastikowy
2,79 PLN
/ opak. (0 )
3,07 PLN
/ opak. (1 szt.)
24,- PLN
/ opak. (12 szt.)
1,40 PLN
/ opak. (0 )
168,- PLN
/ opak. (120 szt.)
1,40 PLN
/ opak. (0 )
1,40 PLN
/ opak. (0 )
1,40 PLN
/ opak. (0 )
1,40 PLN
/ opak. (0 )
1,40 PLN
/ opak. (0 )
1,40 PLN
/ opak. (0 )
1 szt. (3,07 PLN / szt.)
12 szt. (2,- PLN / szt.)
120 szt. (1,40 PLN / szt.) - F1
1 szt. (3,07 PLN / szt.)
12 szt. (2,- PLN / szt.)
120 szt. (1,40 PLN / szt.) - F1
1 szt. (3,07 PLN / szt.)
12 szt. (2,- PLN / szt.)
120 szt. (1,40 PLN / szt.) - F1
1 szt. (3,07 PLN / szt.)
12 szt. (2,- PLN / szt.)
120 szt. (1,40 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
2 biały
3 czerwony
losowe kolory
opak.
Do koszyka
Obcinaczka do nitek długość 10,6 cm 090713
Długość:
10,6 cm
W całości metalowe
6,89 PLN
/ opak. (0 )
7,56 PLN
/ opak. (1 szt.)
59,04 PLN
/ opak. (12 szt.)
3,45 PLN
/ opak. (0 )
207,- PLN
/ opak. (60 szt.)
828,- PLN
/ opak. (240 szt.)
1 szt. (7,56 PLN / szt.)
12 szt. (4,92 PLN / szt.)
60 szt. (3,45 PLN / szt.) - F1
240 szt. (3,45 PLN / szt.)
1 szt. (7,56 PLN / szt.)
12 szt. (4,92 PLN / szt.)
60 szt. (3,45 PLN / szt.)
240 szt. (3,45 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
losowe kolory
opak.
Do koszyka
Papier do wykrojów 0,7x10 m 740923
Szerokość:
0,7 m
Nawój:
10 m
Gramatura:
24 g/m²
16,73 PLN
/ opak. (0 )
18,36 PLN
/ opak. (1 szt.)
11,95 PLN
/ opak. (0 )
59,75 PLN
/ opak. (5 szt.)
10,75 PLN
/ opak. (0 )
10,75 PLN
/ opak. (0 )
10,75 PLN
/ opak. (0 )
10,75 PLN
/ opak. (0 )
677,25 PLN
/ opak. (63 szt.)
10,75 PLN
/ opak. (0 )
10,75 PLN
/ opak. (0 )
1 szt. (18,36 PLN / szt.)
5 szt. (11,95 PLN / szt.) - F1
63 szt. (10,75 PLN / szt.) - F1
1 szt. (18,36 PLN / szt.)
5 szt. (11,95 PLN / szt.)
63 szt. (10,75 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
biały transparentny
opak.
Do koszyka
Spinacze / klipsy do tkanin 10x27 mm 790317
Wymiary:
10 x 27 mm
0,93 PLN
/ opak. (0 )
1,02 PLN
/ opak. (1 szt.)
20,40 PLN
/ opak. (20 szt.)
0,67 PLN
/ opak. (0 )
67,- PLN
/ opak. (100 szt.)
0,67 PLN
/ opak. (0 )
0,47 PLN
/ opak. (0 )
0,47 PLN
/ opak. (0 )
141,- PLN
/ opak. (300 szt.)
20 szt. (1,02 PLN / szt.)
100 szt. (0,67 PLN / szt.)
300 szt. (0,47 PLN / szt.) - F1
20 szt. (1,02 PLN / szt.)
100 szt. (0,67 PLN / szt.)
300 szt. (0,47 PLN / szt.) - F1
20 szt. (1,02 PLN / szt.)
100 szt. (0,67 PLN / szt.)
300 szt. (0,47 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
1 czerwony
mix
opak.
Do koszyka
Taśma suwakowa No 3; 050716
Całkowita szerokość zamka:
2,5 cm
39
kolorów
Nawój:
25.0 m, 200.0 m
1,15 PLN
/ opak. (0 )
1,27 PLN
/ opak. (1 m)
1,27 PLN
/ opak. (0 )
20,50 PLN
/ opak. (25 m)
0,82 PLN
/ opak. (0 )
132,- PLN
/ opak. (200 m)
1 320,- PLN
/ opak. (2000 m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
25 m (0,82 PLN / m)
200 m (0,66 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
101 biały
103 kremowa najjaśni
109 jasnożółty
141 różowy dziecięcy ciemny
146 różowy
155 łosoś
166 fioletowy lawendowy
171 fioletowa
178 bordo
201 niebieski lazurowy
207 turkusowo-niebieski
234 zielony jasny
244 zielony lipowy jasny
254 turkusowy
263 khaki
272 zielony sosnowy
275 zielony turkus ciemny
280 rudy średni
287 rdzawy ciemny
290 średni brąz
295 szarykremowy ciemny
299 brąz
307 kremowy
308 naturalny brąz
312 stalowy
314 niebieskoszary
317 stalowy
321 niebieskoszary
327 zielony oliwkowy
330 granatowy
332 czarny
340 niebieski królewski
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Taśma suwakowa No 5; 050714
Całkowita szerokość zamka:
3 cm
47
kolorów
Nawój:
5.0 m, 25.0 m, 200.0 m
1,45 PLN
/ opak. (0 )
1,59 PLN
/ opak. (1 m)
7,95 PLN
/ opak. (5 m)
1,04 PLN
/ opak. (0 )
26,- PLN
/ opak. (25 m)
1,04 PLN
/ opak. (0 )
186,- PLN
/ opak. (200 m)
1 860,- PLN
/ opak. (2000 m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
5 m (1,59 PLN / m)
25 m (1,04 PLN / m)
200 m (0,93 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
101 biały
103 kremowa najjaśni
110 żółty
111 żółty ciemny
122 zielonożółty
148 czerwony
158 pomarańczowy
165 fiolet pastela
181 bugund
183 niebieski lodowy
219 niebieski
234 zielony jasny
244 zielona szałwia jasna jasny
263 khaki
272 zieleń pini
280 rudy średni
287 rdzawy ciemny
304 czekoladowy
308 naturalny brąz
310 szary
312 stalowy
314 niebieskoszary
316 szary
330 granatowy
332 czarny
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Włóczka bawełniana Camilla 50 g 290517
Waga:
50 g
Nawój:
125 m
44
kolorów
14,16 PLN
/ opak. (0 )
11,03 PLN
/ opak. (1 szt.)
10,02 PLN
/ opak. (0 )
100,20 PLN
/ opak. (10 szt.)
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,03 PLN / szt.)
10 szt. (10,02 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
2 (8184) żółty
3 (8003) pudrowy
4 (8038) różowy jasny
7 (8076) jasny liliowy
9 (8194) marchewkowy
10 (8238) rudy średni
11 (8024) bordo
14 (8094) niebieski niebiański
15 (8098) niebieski ciemny
16 (8145) zielony jasny
17 (8156) zielony trawiasty
20 (8232) szary jasny
22 (8001) czarny
23 (8002) biały
24 (8171) kremowy
26 (8208) ecru
28 (8190) musztardowy
30 (8230) mysi
33 (8132) niebieski parafinowy
34 (8152) khaki
37 (8157) zielony ciemny
39 (8138) miętowy ciemny
40 (8027) różowy dziecięcy
45 (8048) różowy ostry
47 (8120) granatowy
50 (8223) jasnybrąz
51 (8220) brąz
54 (8135) zielona szałwia ciemna
55 (8165) zielona szałwia jasna
57 (8093) niebieski jeansowy
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Włóczka Jeans 50 g 290481
Waga:
50 g
Nawój:
160 m
14,53 PLN
/ opak. (0 )
11,32 PLN
/ opak. (1 szt.)
10,28 PLN
/ opak. (0 )
102,80 PLN
/ opak. (10 szt.)
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.) - F1
1 szt. (11,32 PLN / szt.)
10 szt. (10,28 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
1 (01) biały
2 (03) kremowyjasny
20 (67) jasnożółty
19 (58) żółty neon
3 (35) żółty
31 (84) musztardowy
23 (73) łosoś
29 (77) pomarańczowy
36 (18) różowy najjaśniejszy
38 (65) stary róż
4 (36) różowy jasny
25 (26) jasnyczerwony
43 (66) bordo
44 (91) malinowy ciemny
47 (90) purpurowy
6 (51) czerwony
22 (19) jasny liliowy
42 (89) fiolet pastela
7 (72) fioletowy
45 (79) miętowy
8 (33) niebieski lazurowy
9 (15) błękitny
10 (17) niebieski ciemny
32 (54) błękit pruski
11 (29) zielone jabłuszko
12 (69) zielona khaki średnia
27 (11) zieleń pastel
21 (63) zielony ciemny
35 (52) zielony szmaragdowy
37 (55) turkusowy
48 (92) zielony jodłowy
34 (05) jasnybeżowy
13 (07) kremowy
15 (70) brąz ciemny
16 (49) bladoszary
17 (46) szary gołębi
26 (28) stalowy
mix losowo wybranych wzorów
18 (53) czarny
opak.
Do koszyka
Wypełnienie - kulki PES naturalne 1 kg 790052
Rozmiary opakowania:
30 x 43 cm
Waga:
1 kg
Certyfikowana
69,46 PLN
/ opak. (0 )
54,12 PLN
/ opak. (1 worecz)
147,48 PLN
/ opak. (3 worecz)
49,16 PLN
/ opak. (0 )
1 worecz (54,12 PLN / worecz)
3 worecz (49,16 PLN / worecz) - F1
1 worecz (54,12 PLN / worecz)
3 worecz (49,16 PLN / worecz)
-- proszę wybrać opcję --
biały niebielone
opak.
Do koszyka
Włóczka Macrame Cotton 250 g 290497
Średnica:
ok. 2 mm
Waga:
250 g
Nawój:
225 m
Pleciona
27,57 PLN
/ opak. (0 )
21,48 PLN
/ opak. (1 szt.)
19,51 PLN
/ opak. (0 )
78,04 PLN
/ opak. (4 szt.)
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.) - F1
1 szt. (21,48 PLN / szt.)
4 szt. (19,51 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
11 (751) biały
23 (752) kremowa najjaśni
2 (764) pomarańczowo-żółty
3 (767) pudrowy
40 (762) różowy jasny
22 (779) różowy średni
28 (792) różowy stary ciemny
44 (771) różowy fiolet
30 (781) jasny bordo
29 (763) niebieski lazurowy
33 (775) miętowy
38 (760) jasnyniebieski
39 (761) niebieskoszary
17 (784) granatowy
27 (789) niebieski parafinowy
48 (793) zielony oliwkowy
21 (787) zielona khaki średnia
8 (756) mysi
55 (759) zieleń pastel
7 (755) limetkowy
1 (753) beżowy
47 (794) szarozielony
42 (774) szary gołębi
9 (758) stalowy
10 (750) czarny
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Sznurek z rdzeniem Ø5 mm 310209
Średnica:
5 mm
Nawój:
10.0 m, 50.0 m
Odzieżowy
0,71 PLN
/ opak. (0 )
0,78 PLN
/ opak. (1 m)
0,78 PLN
/ opak. (0 )
7,80 PLN
/ opak. (10 m)
25,50 PLN
/ opak. (50 m)
92,- PLN
/ opak. (200 m)
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m) - F1
10 m (0,78 PLN / m)
10 m (0,78 PLN / m)
50 m (0,51 PLN / m)
200 m (0,46 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
mix losowo wybranych wzorów
1 /001 biały
2 /037 naturalny jasny
3 /052 stary róż jasny
4 /012 pink
5 /027 miętowy
6 /038 niebieski lazurowy
7 /002 szary gołębi jasny
8 /035 ciemnybeżowy
9 /006 granatowy
10 /029 czarny
12 /044 szarykremowy
13 /007 niebieski kobaltowy
15 /019 czerwony
16 /049 zielony lipowy
17 /010 fioletowa
18 /015 bordo
19 /022 pomarańczowo-żółty
23 /009 niebieski niezapominajka
24 /030 leśna zieleń
25 /040 fuksja
26 /045 pudrowy
30 /021 musztardowy
34 /13 różowy jasny
38 /036 beżowy
40 /17 czekoladowy
50 jasnybeżowy
54 (025) zieleń pastel
56 /023 żółty narcyzowy
58 /033 beżowa camel
60 bladoszary
opak.
Do koszyka
Włóczka Spaghetti Spagitolli 550-700 g 290492
Średnica:
5 - 8 mm
Nawój:
90 - 120 m
Waga:
550 - 700 g
35,02 PLN
/ opak. (0 )
27,29 PLN
/ opak. (1 szt.)
24,79 PLN
/ opak. (0 )
148,74 PLN
/ opak. (6 szt.)
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.) - F1
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
1 szt. (27,29 PLN / szt.)
6 szt. (24,79 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
1 /27/ biały różne odcienie
39 kremowyjasny różne odcienie
2 jasnybeżowy różne odcienie
53 żółty różne odcienie
12 /56/ czerwony różne odcienie
3 pudrowy różne odcienie
17 (23) różowy jasny różne odcienie
5 różowy średni różne odcienie
182 fiolet pastela różne odcienie
85 fioletowy ciemny różne odcienie
46 jasnyniebieski różne odcienie
55 niebieski różne odcienie
54 /66/ granatowy różne odcienie
7 miętowy różne odcienie
8 turkusowy różne odcienie
76 khaki różne odcienie
183 /46/ ciemnybrązowy różne odcienie
14 22melír szary jasny różne odcienie
59 /33/ stalowy różne odcienie
131 beżowy różne odcienie
16 černá czarny
185 jasnozielony różne odcienie
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Oczy do zabawek z zatyczką Ø6 mm 800110
-10%
Średnica:
6 mm
Grubość:
3 mm
0,47 PLN
/ opak. (0 )
0,42 PLN
/ opak. (0 )
5,20 PLN
/ opak. (10 komplet)
4,60 PLN
/ opak. (10 komplet)
17,- PLN
/ opak. (50 komplet)
15,- PLN
/ opak. (50 komplet)
69,- PLN
/ opak. (300 komplet)
63,- PLN
/ opak. (300 komplet)
920,- PLN
/ opak. (4000 komplet)
840,- PLN
/ opak. (4000 komplet)
10 komplet (0,46 PLN / komplet)
50 komplet (0,30 PLN / komplet)
300 komplet (0,21 PLN / komplet) - F1
10 komplet (0,46 PLN / komplet)
50 komplet (0,30 PLN / komplet)
300 komplet (0,21 PLN / komplet)
-- proszę wybrać opcję --
czarny
opak.
Do koszyka
Wstążka taftowa szerokość 6mm 410006
Szerokość:
6 mm
Nawój:
10.0 m
Dekoracyjne
0,78 PLN
/ opak. (0 )
8,50 PLN
/ opak. (10 m)
56,- PLN
/ opak. (100 m)
0,56 PLN
/ opak. (0 )
0,50 PLN
/ opak. (0 )
0,50 PLN
/ opak. (0 )
150,- PLN
/ opak. (300 m)
0,50 PLN
/ opak. (0 )
0,50 PLN
/ opak. (0 )
0,50 PLN
/ opak. (0 )
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
300 m (0,50 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m) - F1
10 m (0,85 PLN / m)
100 m (0,56 PLN / m)
300 m (0,50 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
100 biały
207 żółty
211 jasny pomarańcz
241 kremowyjasny
307 limetkowy
309 zielony irlandzki
315 zielony ciemny
342 miętowy
344 zielona szałwia jasna
401 błękitny
411 niebieski
415 niebieski szafirowy
501 fioletowy liliowy
510 fioletowy ciemny
603 różowy najjaśniejszy
607 stary róż
617 pomarańczowy
625 pudrowy
633 różowy krzykliwy
643 czerwony
646 jasny bordo
647 różowy fiolet
701 złoty jasny
703 beżowy
710 czekoladowy
742 złoty
900 czarny
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Oczy do zabawek z zatyczką Ø8 mm 780852
-40%
Średnica:
8 mm
Grubość:
3 mm
0,67 PLN
/ opak. (0 )
0,40 PLN
/ opak. (0 )
7,40 PLN
/ opak. (10 komplet)
4,40 PLN
/ opak. (10 komplet)
24,- PLN
/ opak. (50 komplet)
14,50 PLN
/ opak. (50 komplet)
0,34 PLN
/ opak. (0 )
0,20 PLN
/ opak. (0 )
0,34 PLN
/ opak. (0 )
0,20 PLN
/ opak. (0 )
102,- PLN
/ opak. (300 komplet)
60,- PLN
/ opak. (300 komplet)
340,- PLN
/ opak. (1000 komplet)
200,- PLN
/ opak. (1000 komplet)
10 komplet (0,44 PLN / komplet)
50 komplet (0,29 PLN / komplet)
300 komplet (0,20 PLN / komplet) - F1
10 komplet (0,44 PLN / komplet)
50 komplet (0,29 PLN / komplet)
300 komplet (0,20 PLN / komplet)
-- proszę wybrać opcję --
czarny
opak.
Do koszyka
Oczy do zabawek z zatyczką Ø10 mm 780853
Średnica:
10 mm
Grubość:
4 mm
0,82 PLN
/ opak. (0 )
9,- PLN
/ opak. (10 komplet)
29,50 PLN
/ opak. (50 komplet)
0,41 PLN
/ opak. (0 )
102,50 PLN
/ opak. (250 komplet)
0,41 PLN
/ opak. (0 )
820,- PLN
/ opak. (2000 komplet)
10 komplet (0,90 PLN / komplet)
50 komplet (0,59 PLN / komplet)
250 komplet (0,41 PLN / komplet) - F1
10 komplet (0,90 PLN / komplet)
50 komplet (0,59 PLN / komplet)
250 komplet (0,41 PLN / komplet)
-- proszę wybrać opcję --
czarny
opak.
Do koszyka
Taśma rzep samoprzylepna kółeczka Ø10 mm 790453
-25%
Średnica:
10 mm
Grubość:
2,3 mm
Opakowanie
126 pary
Samoprzylepne
Haczyk i plusz komplet
7,88 PLN
/ opak. (0 )
5,91 PLN
/ opak. (0 )
8,65 PLN
/ opak. (1 karta)
6,49 PLN
/ opak. (1 karta)
5,63 PLN
/ opak. (0 )
4,22 PLN
/ opak. (0 )
56,30 PLN
/ opak. (10 karta)
42,20 PLN
/ opak. (10 karta)
197,- PLN
/ opak. (50 karta)
169,- PLN
/ opak. (50 karta)
3,94 PLN
/ opak. (0 )
3,38 PLN
/ opak. (0 )
1 karta (6,49 PLN / karta)
10 karta (4,22 PLN / karta) - F1
50 karta (3,38 PLN / karta) - F1
1 karta (6,49 PLN / karta)
10 karta (4,22 PLN / karta) - F1
50 karta (3,38 PLN / karta) - F1
1 karta (6,49 PLN / karta)
10 karta (4,22 PLN / karta) - F1
50 karta (3,38 PLN / karta) - F1
1 karta (6,49 PLN / karta)
10 karta (4,22 PLN / karta) - F1
50 karta (3,38 PLN / karta) - F1
10 karta (4,22 PLN / karta) - F1
50 karta (3,38 PLN / karta) - F1
1 karta (6,49 PLN / karta)
10 karta (4,22 PLN / karta) - F1
50 karta (3,38 PLN / karta) - F1
1 karta (6,49 PLN / karta)
10 karta (4,22 PLN / karta) - F1
50 karta (3,38 PLN / karta) - F1
1 karta (6,49 PLN / karta)
10 karta (4,22 PLN / karta) - F1
50 karta (3,38 PLN / karta) - F1
1 karta (6,49 PLN / karta)
10 karta (4,22 PLN / karta)
50 karta (3,38 PLN / karta)
-- proszę wybrać opcję --
1 biały
2 czarny
3 jasnybeżowy
4 szary gołębi
6 beżowa camel
7 Transparent
8 różowy jasny
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Etykietka / ozdoba / metka z eko-skóry Hand made 15x50 mm 390598
-25%
Wymiary:
15 x 50 mm
Otwór do przewlekania:
1 mm
Grubość:
1,2 mm
0,91 PLN
/ opak. (0 )
0,68 PLN
/ opak. (0 )
4,95 PLN
/ opak. (5 szt.)
3,75 PLN
/ opak. (5 szt.)
32,50 PLN
/ opak. (50 szt.)
24,- PLN
/ opak. (50 szt.)
0,45 PLN
/ opak. (0 )
0,34 PLN
/ opak. (0 )
90,- PLN
/ opak. (200 szt.)
68,- PLN
/ opak. (200 szt.)
0,45 PLN
/ opak. (0 )
0,34 PLN
/ opak. (0 )
450,- PLN
/ opak. (1000 szt.)
340,- PLN
/ opak. (1000 szt.)
5 szt. (0,75 PLN / szt.)
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
5 szt. (0,75 PLN / szt.)
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
5 szt. (0,75 PLN / szt.)
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
5 szt. (0,75 PLN / szt.)
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
5 szt. (0,75 PLN / szt.)
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
5 szt. (0,75 PLN / szt.)
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
5 szt. (0,75 PLN / szt.)
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.) - F1
5 szt. (0,75 PLN / szt.)
50 szt. (0,48 PLN / szt.)
200 szt. (0,34 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
1 brązowy
2 szary
3 ciemnybrązowy
4 czarny
5 kremowyjasny
6 czerwony
7 biały
8 niebieski niezapominajka
9 pudrowy
mix losowo wybranych wzorów
10 szary
opak.
Do koszyka
Stopery do sznurka 15x19 mm okrągłe 160058
-10%
Wymiary:
15 x 19 mm
Otwór do przewlekania:
4 x 5,5 mm
0,30 PLN
/ opak. (0 )
0,27 PLN
/ opak. (0 )
0,33 PLN
/ opak. (1 szt.)
0,29 PLN
/ opak. (1 szt.)
3,30 PLN
/ opak. (10 szt.)
2,90 PLN
/ opak. (10 szt.)
0,33 PLN
/ opak. (0 )
0,29 PLN
/ opak. (0 )
0,21 PLN
/ opak. (0 )
0,19 PLN
/ opak. (0 )
21,- PLN
/ opak. (100 szt.)
19,- PLN
/ opak. (100 szt.)
95,- PLN
/ opak. (500 szt.)
80,- PLN
/ opak. (500 szt.)
95,- PLN
/ opak. (500 szt.)
80,- PLN
/ opak. (500 szt.)
0,19 PLN
/ opak. (0 )
0,16 PLN
/ opak. (0 )
0,19 PLN
/ opak. (0 )
0,16 PLN
/ opak. (0 )
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
500 szt. (0,16 PLN / szt.)
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
500 szt. (0,16 PLN / szt.)
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.) - F1
500 szt. (0,16 PLN / szt.)
10 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,19 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
1 Off White
16 niebieski królewski
17 zielony szmaragdowy
22 miętowy
3 czerwony
4 szary
5 granatowy
6 czarny
7 Transparent
8 kremowa najjaśni
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Taśma rzep samoprzylepna kółeczka Ø15 mm 740408
-25%
Średnica:
15 mm
Grubość:
2,8 mm
Opakowanie
60 pary
Samoprzylepne
Haczyk i plusz komplet
8,01 PLN
/ opak. (0 )
6,01 PLN
/ opak. (0 )
8,79 PLN
/ opak. (1 karta)
6,59 PLN
/ opak. (1 karta)
5,72 PLN
/ opak. (0 )
4,29 PLN
/ opak. (0 )
57,20 PLN
/ opak. (10 karta)
42,90 PLN
/ opak. (10 karta)
4,- PLN
/ opak. (0 )
3,43 PLN
/ opak. (0 )
4,- PLN
/ opak. (0 )
3,43 PLN
/ opak. (0 )
4,- PLN
/ opak. (0 )
3,43 PLN
/ opak. (0 )
4,- PLN
/ opak. (0 )
3,43 PLN
/ opak. (0 )
4,- PLN
/ opak. (0 )
3,43 PLN
/ opak. (0 )
4,- PLN
/ opak. (0 )
3,43 PLN
/ opak. (0 )
400,- PLN
/ opak. (100 karta)
343,- PLN
/ opak. (100 karta)
3 200,- PLN
/ opak. (800 karta)
2 744,- PLN
/ opak. (800 karta)
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
100 karta (3,43 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
100 karta (3,43 PLN / karta) - F1
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
100 karta (3,43 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
100 karta (3,43 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
100 karta (3,43 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
100 karta (3,43 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
100 karta (3,43 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
100 karta (3,43 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta) - F1
1 karta (6,59 PLN / karta)
10 karta (4,29 PLN / karta)
100 karta (3,43 PLN / karta)
-- proszę wybrać opcję --
1 biały
2 czarny
3 beżowy
4 szary
5 różowy jasny
6 kremowyjasny
8 czerwony
9 stalowy
mix losowo wybranych wzorów
10 zielony ciemny
opak.
Do koszyka
Ściągacz odzieżowy elastyczny żebrowany - tunel 16x80 cm 260635
Gramatura:
320 g/m²
Szerokość:
16 cm
Obwód:
80 - 94 cm
Tunel
16,32 PLN
/ opak. (0 )
17,91 PLN
/ opak. (1 szt.)
11,66 PLN
/ opak. (0 )
11,66 PLN
/ opak. (0 )
11,66 PLN
/ opak. (0 )
46,64 PLN
/ opak. (4 szt.)
10,49 PLN
/ opak. (0 )
10,49 PLN
/ opak. (0 )
125,88 PLN
/ opak. (12 szt.)
10,49 PLN
/ opak. (0 )
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.) - F1
12 szt. (10,49 PLN / szt.) - F1
1 szt. (17,91 PLN / szt.)
4 szt. (11,66 PLN / szt.)
12 szt. (10,49 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
2 czarny
8 (EKO71) beżowy
114 (599) beżowa camel
11 (58) granatowy
13 biały
23 (267) szary
31 (0108788) zielony szmaragdowy
34 (EMT46) khaki
35 (M5398) turkusowy morski
36 (M587) niebiesko-zielony
37 (160) żółty
39 (164) błękitny
40 (595) niebieski anielski
41 (FAV34) fioletowy bakłażan
45 (DMN09) stalowy
50 (01) jasnybeżowy
56 (56) leśna zieleń
57 (ZAH08) czerwona truskawka
62 (HAS01) szary jasny
66 (349) miętowy
69 (336) turkusowo-niebieski
70 (SES03) niebieskoszary
73 (ELS04) czerwony ciemn
74 (172) malinowy
77 (382) fioletowy purpurowy
79 (177) szary ciemny
81 (393) szafranowy jasny
82 (193) brązowy koniakowy
83 (145) niebieskoszary
84 (427) musztardowy
86 (MT340) szara oliwka
90 (MT404) pudrowy
94 (TRS058) niebieski niebiański
98 (MTPL314) stalowy
100 (Melé 8%) szary gołębi smugi
102 (195) jasny brąz
103 (UAX07) ciemnybeżowy
104 (472) miętowy
106 (MT363) malinowy
107 (MT364) limetkowy jasny
109 (M588) brązowo-beżowy
110 (373) niebieski szafir jasny
111 (564 N T) lila jasny
112 (598) brązowo-różowy
113 (601) brązowy dąb
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Łaty do naprasowania rozmiar 17x45 cm tekstylne 050414
Wymiary:
17 x 45 cm
Gramatura:
190 g/m²
7,08 PLN
/ opak. (0 )
7,77 PLN
/ opak. (1 szt.)
5,06 PLN
/ opak. (0 )
50,60 PLN
/ opak. (10 szt.)
106,20 PLN
/ opak. (30 szt.)
3,54 PLN
/ opak. (0 )
3,54 PLN
/ opak. (0 )
3,54 PLN
/ opak. (0 )
1 szt. (7,77 PLN / szt.)
10 szt. (5,06 PLN / szt.) - F1
30 szt. (3,54 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,77 PLN / szt.)
10 szt. (5,06 PLN / szt.) - F1
30 szt. (3,54 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,77 PLN / szt.)
10 szt. (5,06 PLN / szt.)
30 szt. (3,54 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
519713 granatowy
948412 szary
opak.
Do koszyka
Zapięcie magnetyczne do przyszycia Ø18 mm 730018
Średnica:
18 mm
Całkowita grubość:
5 mm
3,50 PLN
/ opak. (0 )
3,84 PLN
/ opak. (1 komplet)
19,20 PLN
/ opak. (5 komplet)
2,50 PLN
/ opak. (0 )
50,- PLN
/ opak. (20 komplet)
2,50 PLN
/ opak. (0 )
175,- PLN
/ opak. (100 komplet)
1,75 PLN
/ opak. (0 )
5 komplet (3,84 PLN / komplet)
5 komplet (3,84 PLN / komplet)
20 komplet (2,50 PLN / komplet) - F1
100 komplet (1,75 PLN / komplet)
5 komplet (3,84 PLN / komplet)
20 komplet (2,50 PLN / komplet) - F1
100 komplet (1,75 PLN / komplet)
20 komplet (2,50 PLN / komplet) - F1
100 komplet (1,75 PLN / komplet)
5 komplet (3,84 PLN / komplet)
20 komplet (2,50 PLN / komplet)
100 komplet (1,75 PLN / komplet)
-- proszę wybrać opcję --
1 czarny nikiel
2 różowozłota
3 nikiel
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Lamówka bawełniana szerokość 20 mm zaprasowana 260212
Szerokość:
20 mm
Nawój:
25.0 m
1,83 PLN
/ opak. (0 )
2,- PLN
/ opak. (1 m)
32,50 PLN
/ opak. (25 m)
1,30 PLN
/ opak. (0 )
1,30 PLN
/ opak. (0 )
1,17 PLN
/ opak. (0 )
175,50 PLN
/ opak. (150 m)
1,17 PLN
/ opak. (0 )
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m) - F1
25 m (1,30 PLN / m)
150 m (1,17 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
000 naturalny
100 biały
100 211 kremowy
140 550 pomarańczowy odb
143 552 żółty jasny
210 451 kremowy
300 631 czerwony ciemn
300 641 bordo
300 722 terakota
327 132 czerwony
327 222 fuksjowy ciemny
370 031 pudrowy
372 151 różowy najjaśniejszy
400 223 fioletowy ciemny
400 773 różowy
400 873 jasny fiolet
500 155 błękitny
500 243 niebieski królewski
500 344 granatowy
529 243 niebieski paryski
529 753 granatowy
596 122 turkusowy
700 241 miętowy
700 341 zielony turkus
700 385 zieleń pastel
700 472 khaki
700 741 leśna zieleń
754 551 zielony jodłowy
800 541 beżowy
800 824 jasnybrąz
800 888 beżowy
800 953 czekoladowy
900 113 szary
900 351 stalowy
943 251 jasny popiel
999 143 czarny
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Taśma polipropylenowa szerokość 20 mm grubość 1 mm 490051
Szerokość:
20 mm
Grubość:
1 mm
Nawój:
25.0 m
1,79 PLN
/ opak. (0 )
1,96 PLN
/ opak. (1 m)
1,96 PLN
/ opak. (0 )
1,96 PLN
/ opak. (0 )
32,- PLN
/ opak. (25 m)
115,- PLN
/ opak. (100 m)
1,15 PLN
/ opak. (0 )
1,15 PLN
/ opak. (0 )
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m) - F1
25 m (1,28 PLN / m)
100 m (1,15 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
01 biały
02 czarny
10 żółty
20 pomarańczowy
28 (35) różowy
30 czerwony
34 jasny bordo
36 różowy jasny
40 fioletowy
50 niebieski królewski
51 niebieski nasycony
55 granatowy
60 zielony szmaragdowy
65 turkusowy ciemny
69 zielony mchowy
70 zielony khaki
72 beżowy
73 naturalny brąz
74 jasnybeżowy
75 beżowy
77 ciemnybrązowy
78 brązowy
80 stalowy
88 szary
89 szary gołębi
90 wielokolorowy
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Karabińczyk metalowy z krętlikiem, otwór do przewlekania 25 mm 730930
-45%
Wymiary całkowite:
31 x 51 mm
Wymiary karabińczyka:
15 x 32 mm
Szerokość do otworu do przewlekania:
25 mm
Waga:
11 g
Obrotowa
4,47 PLN
/ opak. (0 )
2,68 PLN
/ opak. (0 )
5,35 PLN
/ opak. (1 szt.)
2,94 PLN
/ opak. (1 szt.)
5,35 PLN
/ opak. (0 )
2,94 PLN
/ opak. (0 )
34,80 PLN
/ opak. (10 szt.)
19,20 PLN
/ opak. (10 szt.)
3,48 PLN
/ opak. (0 )
1,92 PLN
/ opak. (0 )
139,50 PLN
/ opak. (50 szt.)
76,50 PLN
/ opak. (50 szt.)
2,79 PLN
/ opak. (0 )
1,53 PLN
/ opak. (0 )
279,- PLN
/ opak. (100 szt.)
153,- PLN
/ opak. (100 szt.)
558,- PLN
/ opak. (200 szt.)
306,- PLN
/ opak. (200 szt.)
2,79 PLN
/ opak. (0 )
1,53 PLN
/ opak. (0 )
10 szt. (1,92 PLN / szt.)
1 szt. (2,94 PLN / szt.)
10 szt. (1,92 PLN / szt.)
50 szt. (1,53 PLN / szt.) - F1
50 szt. (1,53 PLN / szt.) - F1
1 szt. (2,94 PLN / szt.)
10 szt. (1,92 PLN / szt.)
50 szt. (1,53 PLN / szt.) - F1
1 szt. (2,94 PLN / szt.)
10 szt. (1,92 PLN / szt.)
50 szt. (1,53 PLN / szt.) - F1
1 szt. (2,94 PLN / szt.)
10 szt. (1,92 PLN / szt.)
50 szt. (1,53 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
1 nikiel
2 czarny nikiel
3 stary mosiądz
5 czarny lakier
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Regulator metalowy szerokość 25 mm 730188
-40%
Wymiary wewnętrzne:
13 x 25 mm
Wymiary zewnętrzne:
18 x 30 mm
Grubość:
2,5 mm
Waga:
3 g
Do wyrobów skórzanych
0,48 PLN
/ opak. (0 )
0,29 PLN
/ opak. (0 )
0,53 PLN
/ opak. (1 szt.)
0,32 PLN
/ opak. (1 szt.)
5,30 PLN
/ opak. (10 szt.)
3,20 PLN
/ opak. (10 szt.)
35,- PLN
/ opak. (100 szt.)
21,- PLN
/ opak. (100 szt.)
72,- PLN
/ opak. (300 szt.)
45,- PLN
/ opak. (300 szt.)
120,- PLN
/ opak. (500 szt.)
75,- PLN
/ opak. (500 szt.)
0,24 PLN
/ opak. (0 )
0,15 PLN
/ opak. (0 )
240,- PLN
/ opak. (1000 szt.)
150,- PLN
/ opak. (1000 szt.)
360,- PLN
/ opak. (1500 szt.)
225,- PLN
/ opak. (1500 szt.)
10 szt. (0,32 PLN / szt.)
100 szt. (0,21 PLN / szt.)
300 szt. (0,15 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,32 PLN / szt.)
100 szt. (0,21 PLN / szt.)
300 szt. (0,15 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,32 PLN / szt.)
100 szt. (0,21 PLN / szt.)
300 szt. (0,15 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,32 PLN / szt.)
100 szt. (0,21 PLN / szt.)
300 szt. (0,15 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,32 PLN / szt.)
100 szt. (0,21 PLN / szt.)
10 szt. (0,32 PLN / szt.)
100 szt. (0,21 PLN / szt.)
300 szt. (0,15 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
1 nikiel
3 stary mosiądz
4 czarny nikiel
6 czarny lakier
7 różowozłota
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Taśma polipropylenowa szerokość 25 mm grubość 1 mm 490052
Szerokość:
25 mm
Grubość:
1 mm
27
kolorów
Nawój:
25.0 m
2,35 PLN
/ opak. (0 )
1,83 PLN
/ opak. (1 m)
1,83 PLN
/ opak. (0 )
45,75 PLN
/ opak. (25 m)
149,- PLN
/ opak. (100 m)
1,49 PLN
/ opak. (0 )
1,49 PLN
/ opak. (0 )
1,49 PLN
/ opak. (0 )
1,49 PLN
/ opak. (0 )
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m) - F1
25 m (1,83 PLN / m)
100 m (1,49 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
01 biały
02 czarny
10 żółty
20 pomarańczowy
28 (35) różowy
30 czerwony
34 jasny bordo
36 różowy jasny
40 fioletowy
50 niebieski królewski
51 niebieski nasycony
55 granatowy
60 zielony szmaragdowy
69 zielony mchowy
70 zielony khaki
72 beżowy
73 naturalny brąz
74 jasnybeżowy
75 beżowy
77 ciemnybrązowy
78 brązowy
80 stalowy
88 szary
89 szary gołębi
90 wielokolorowy
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Taśma polipropylenowa szerokość 30 mm grubość 1 mm 490053
Szerokość:
30 mm
Grubość:
1 mm
27
kolorów
Nawój:
25.0 m
2,57 PLN
/ opak. (0 )
2,- PLN
/ opak. (1 m)
2,- PLN
/ opak. (0 )
50,- PLN
/ opak. (25 m)
2,- PLN
/ opak. (0 )
1,82 PLN
/ opak. (0 )
182,- PLN
/ opak. (100 m)
1,82 PLN
/ opak. (0 )
1,82 PLN
/ opak. (0 )
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m) - F1
25 m (2,- PLN / m)
100 m (1,82 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
01 biały
02 czarny
10 żółty
13 pomarańczowo-żółty
20 pomarańczowy
28 różowy
30 czerwony
34 jasny bordo
36 różowy jasny
40 fioletowy
50 niebieski królewski
51 niebieski nasycony
55 granatowy
60 zielony szmaragdowy
65 turkusowy ciemny
69 zielony mchowy
70 zielony khaki
72 beżowy
73 naturalny brąz
74 jasnybeżowy
75 jasnybeżobrąz
77 ciemnybrązowy
78 brązowy
80 stalowy
88 szary
89 szary gołębi
90 wielokolorowy
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Regulator metalowy szerokość 33 mm 730189
Wymiary wewnętrzne:
ok. 15 x 33 mm
Wymiary zewnętrzne:
20 x 37 mm
Grubość:
2,5 mm
Waga:
4 g
Do wyrobów skórzanych
0,56 PLN
/ opak. (0 )
0,61 PLN
/ opak. (1 szt.)
6,10 PLN
/ opak. (10 szt.)
40,- PLN
/ opak. (100 szt.)
84,- PLN
/ opak. (300 szt.)
0,28 PLN
/ opak. (0 )
0,28 PLN
/ opak. (0 )
280,- PLN
/ opak. (1000 szt.)
100 szt. (0,40 PLN / szt.)
300 szt. (0,28 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,61 PLN / szt.)
100 szt. (0,40 PLN / szt.)
300 szt. (0,28 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,61 PLN / szt.)
100 szt. (0,40 PLN / szt.)
300 szt. (0,28 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,61 PLN / szt.)
100 szt. (0,40 PLN / szt.)
300 szt. (0,28 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,61 PLN / szt.)
100 szt. (0,40 PLN / szt.)
300 szt. (0,28 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,61 PLN / szt.)
100 szt. (0,40 PLN / szt.)
300 szt. (0,28 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
3 stary mosiądz
4 czarny nikiel
5 różowozłota
6 czarny lakier
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Taśma polipropylenowa szerokość 40 mm grubość 1 mm 490054
Szerokość:
40 mm
Grubość:
1 mm
Nawój:
25.0 m
3,20 PLN
/ opak. (0 )
2,50 PLN
/ opak. (1 m)
2,50 PLN
/ opak. (0 )
62,50 PLN
/ opak. (25 m)
204,- PLN
/ opak. (100 m)
2,04 PLN
/ opak. (0 )
2,04 PLN
/ opak. (0 )
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m) - F1
25 m (2,50 PLN / m)
100 m (2,04 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
01 biały
02 czarny
10 żółty
13 pomarańczowo-żółty
20 pomarańczowy
28 (35) różowy
30 czerwony
34 jasny bordo
36 różowy jasny
40 fioletowy
50 niebieski królewski
51 niebieski nasycony
55 granatowy
60 zielony szmaragdowy
65 turkusowy ciemny
69 zielony mchowy
70 zielony khaki
72 beżowy
73 naturalny brąz
74 jasnybeżowy
77 ciemnybrązowy
78 brązowy
80 stalowy
88 szary
89 szary gołębi
90 wielokolorowy
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Kółko drewniane, zewnętrzna Ø70 mm 750126
Średnica wewnętrzna:
48 mm
Zewnętrzna średnica:
70 mm
Grubość:
10 mm
Nielakierowane drewno:
3,73 PLN
/ opak. (0 )
4,09 PLN
/ opak. (0 )
8,18 PLN
/ opak. (2 szt.)
26,60 PLN
/ opak. (10 szt.)
1,86 PLN
/ opak. (0 )
1,86 PLN
/ opak. (0 )
1,86 PLN
/ opak. (0 )
186,- PLN
/ opak. (100 szt.)
1,86 PLN
/ opak. (0 )
1,86 PLN
/ opak. (0 )
1,86 PLN
/ opak. (0 )
1,86 PLN
/ opak. (0 )
1,86 PLN
/ opak. (0 )
2 szt. (4,09 PLN / szt.)
10 szt. (2,66 PLN / szt.)
100 szt. (1,86 PLN / szt.)
2 szt. (4,09 PLN / szt.)
10 szt. (2,66 PLN / szt.)
100 szt. (1,86 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
naturalny jasny
opak.
Do koszyka
Zamek błyskawiczny kostkowy No 5 długość 70 cm 590316
Całkowita szerokość zamka:
3,2 cm
Długość:
70 cm
Rozdzielczy
Autolock
5,22 PLN
/ opak. (0 )
5,72 PLN
/ opak. (1 szt.)
3,73 PLN
/ opak. (0 )
37,30 PLN
/ opak. (10 szt.)
2,61 PLN
/ opak. (0 )
65,25 PLN
/ opak. (25 szt.)
2,61 PLN
/ opak. (0 )
2,61 PLN
/ opak. (0 )
2,61 PLN
/ opak. (0 )
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,61 PLN / szt.) - F1
1 szt. (5,72 PLN / szt.)
10 szt. (3,73 PLN / szt.)
25 szt. (2,61 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
101 biały
123 musztardowy
134 różowy dziecięcy jasny
148 czerwony
216 niebieski nasycony
220 niebieski jeansowy ciemny
263 khaki
273 zielony
291 jasnybeżowy
298 zielony khaki ciemny
299 brąz
304 czekoladowy
306 jasnybeżowy
308 naturalny brąz
310 jasny szary
319 stalowy
322 czarny
330 granatowy
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Zamek błyskawiczny kostkowy No 5 długość 75 cm 590317
-20%
Całkowita szerokość zamka:
3,2 cm
Długość:
75 cm
Rozdzielczy
Autolock
5,40 PLN
/ opak. (0 )
4,32 PLN
/ opak. (0 )
5,93 PLN
/ opak. (1 szt.)
4,74 PLN
/ opak. (1 szt.)
3,86 PLN
/ opak. (0 )
3,09 PLN
/ opak. (0 )
38,60 PLN
/ opak. (10 szt.)
30,90 PLN
/ opak. (10 szt.)
2,70 PLN
/ opak. (0 )
2,16 PLN
/ opak. (0 )
67,50 PLN
/ opak. (25 szt.)
54,- PLN
/ opak. (25 szt.)
2,70 PLN
/ opak. (0 )
2,16 PLN
/ opak. (0 )
2,70 PLN
/ opak. (0 )
2,16 PLN
/ opak. (0 )
2,70 PLN
/ opak. (0 )
2,16 PLN
/ opak. (0 )
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.) - F1
25 szt. (2,16 PLN / szt.) - F1
1 szt. (4,74 PLN / szt.)
10 szt. (3,09 PLN / szt.)
25 szt. (2,16 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
101 biały
136 pudrowy
146 różowy
148 czerwony
165 fiolet pastela
167 fioletowy liliowy
170 fioletowy purpurowy
185 niebieski niezapominajka
220 niebieski jeansowy ciemny
273 zielony
298 zielony khaki ciemny
299 brąz
304 czekoladowy
322 czarny
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Strusie pióra długość 9 -16 cm 150437
-45%
Długość:
ok. 9 - 16 cm
Opakowanie
20 szt.
28
kolorów
5,59 PLN
/ opak. (0 )
3,07 PLN
/ opak. (0 )
6,13 PLN
/ opak. (1 worecz)
3,37 PLN
/ opak. (1 worecz)
39,90 PLN
/ opak. (10 worecz)
22,- PLN
/ opak. (10 worecz)
3,99 PLN
/ opak. (0 )
2,20 PLN
/ opak. (0 )
3,59 PLN
/ opak. (0 )
1,98 PLN
/ opak. (0 )
359,- PLN
/ opak. (100 worecz)
198,- PLN
/ opak. (100 worecz)
3,59 PLN
/ opak. (0 )
1,98 PLN
/ opak. (0 )
3,59 PLN
/ opak. (0 )
1,98 PLN
/ opak. (0 )
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz) - F1
100 worecz (1,98 PLN / worecz) - F1
1 worecz (3,37 PLN / worecz)
10 worecz (2,20 PLN / worecz)
100 worecz (1,98 PLN / worecz)
-- proszę wybrać opcję --
1 pomarańczowy
2 żółty
4 fioletowy purpurowy
5 czerwony
8 czarny
9 biały
13 turkusowy
19 fioletowy jasny
21 różowo-fioletowy
22 różowy neonowy
25 ciemnybeżowy
26 mysi
27 szary
28 niebieski królewski jasny
29 różowofioletowy
30 zieleń pastel
31 miętowy
32 niebieski niezapominajka
33 niebieski ciemny
35 jasnybeżowy
36 łosoś
37 stary róż jasny
39 różowy najjaśniejszy
49 zielony
50 szary średni
51 różowy jasny
52 limetkowy
miks losowo wybranych kolorów
opak.
Do koszyka
Nici poliestrowe Amann nawój 100 m 240230
Nawój:
100 m
Grubość nici:
ok. 0,15 mm
238
kolorów
2,60 PLN
/ opak. (0 )
3,99 PLN
/ opak. (1 szt.)
13,- PLN
/ opak. (5 szt.)
49,20 PLN
/ opak. (20 szt.)
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.) - F1
5 szt. (2,60 PLN / szt.)
20 szt. (2,46 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
0009 Jacaranda
0016 Mood Indigo
0018 Misty Blue
0020 Aqua Haze
0024 Blue Sapphire
0027 Orchid Petal
0035 Fair Orchid
0036 Ballad Blue
0046 Imperial Purple
0052 Polignac
0055 Dusty Lavender
0065 Seashell Pink
0081 Impatiens Pink
0082 Rose Shadow
0084 Bridal Blush
0091 Sea Crest
0092 Bright LimeGreen
0104 Grenadine
0105 Chili Pepper
0106 Rio Red
0109 Zinfandel
0111 Port
0113 Lemon
0118 żółty
0120 Mimosa
0121 Apricot
0122 Orange Peel
0128 Biking Red
0135 Fusion Coral
0141 citrine
0147 Autumn Sunset
0153 Crushed Violets
0157 Byzantium
0160 Blackberry Cordial
0162 lawendowy fiol
0163 Bombay Brown
0178 skórka pomarańczowa
0219 Sea Pine
0230 Bleached Aqua
0232 Baltic
0260 Cuban Sand
0261 Croissant
0263 Friar Brown
0264 Chocolate Brown
0265 Cuban Sand
0267 Amphora
0268 Cinder
0271 Cashmere Blue
0272 Della Robbia Blue
0273 niebieski jeansowy
0278 Ginger Bread
0284 Misty Rose
0285 Warm Taupe
0311 Blue Indigo
0314 Alpine Green
0318 grigio
0321 Cobblestone
0323 Steel Gray
0326 Aluminum
0327 Nomad
0331 Silver
0332 Castlerock
0343 Steel Gray
0345 Nine Iron
0348 Pewter
0350 Coastal Fjord
0356 Placid Blue
0372 Agate Gray
0373 Charcoal Gray
0379 Cobblestone
0381 Dark Olive
0387 Burro
0399 Port Royale
0406 Bleached Aqua
0408 turkusowy
0409 Blue Curacao
0411 Lunar Rock
0412 Dove
0413 Chocolate Chip
0416 Dark Shadow
0425 Phantom
0431 Beluga
0432 Chocolate Brown
0450 Burnt Orange
0475 Ginger Snap
0503 Bossa Nova
0504 True Red
0507 czerwonorózowy
0511 Pale Gold
0528 Gravel
0529 Basil
0537 antylopa
0554 Cypress
0575 Passion Flower
0578 Purple Plumeria
0600 Mauve Chalk
0607 Daffodil
0629 Lipstick Red
0637 light peach
0638 Polignac
0646 Fluorite Green
0650 Bog
0660 Olive Night
0663 Phantom
0666 jaspis
0667 Beech
0698 niebieskoszary
0731 Bronze Green
0732 Avocado
0757 June Bug
0759 Ponderosa Pine
0760 Harbor Blue
0763 Mood Indigo
0778 Papyrus
0779 White Smoke
0781 Vanilla
0793 Bracken
0814 Baby Blue
0815 Campanula
0816 Estate Blue
0818 Placid Blue
0821 Black Iris
0822 Total Eclipse
0825 Patriot Blue
0827 blu
0840 Herbal Garden
0842 Woodbine
0850 Moon Rock
0852 Flint Gray
0861 Biscotti
0867 Blush
0869 Chili Pepper
0878 India Ink
0891 Sunset Gold
0899 Rhododendron
0909 szmaragdowy
0943 Bronze Green
0954 Blue Nights
0975 Chocolate Brown
0999 Deep Water
1000 White Alyssum
1048 Slate Black
1050 Coffee Bean
1055 Beaujolais
1056 Candy Pink
1057 Misty Rose
1060 Bubblegum
1062 Grape Royale
1063 Peach Pearl
1074 Bossa Nova
1078 Turkish Sea
1081 Eventide
1091 petrol
1095 Ambrosia
1099 zielony jasny
1102 Empire Yelow
1117 Prairie Sand
1130 Wood Thrush
1131 Buckthorn Brown
1133 Castlerock
1134 Jet Set
1138 Flint Gray
1148 Covert Green
1162 Chocolate Chip
1163 Apricot Sherbet
1172 Pale Gold
1182 Partridge
1202 Fairway
1210 Grasshopper
1222 Kelp
1223 Bison
1227 Elephant Skin
1242 Dark Navy
1275 Delft
1284 Pirate Black
1303 Delft
1304 Medieval Blue
1315 Light Campanula
1316 Bijou Blue
1334 Burnt Orange
1342 Lead
1346 brązowy koniakowy
1368 Light Allure
1380 ciemnybeżowy
1384 Almond Oil
1391 American Beauty
1392 rubino
1394 Blue Danube
1417 Festival Fuchsia
1418 fuchsia
1421 Paradise Pink
1423 Red Violet
1424 Ginger Snap
1425 Brown Tobacco
1426 Sulphur Spring
1428 Golden Poppy
1429 Geranium
1440 blue zirkon
2000 White
3000 Ecru
4000 Black
5094 Light Bleached Aqua
5096 Veiled Rose
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Przywieszka do suwaka 080667
Całkowita długość:
66 mm
Średnica sznurka:
1,9 mm
0,75 PLN
/ opak. (0 )
0,82 PLN
/ opak. (1 szt.)
8,20 PLN
/ opak. (10 szt.)
26,50 PLN
/ opak. (50 szt.)
111,- PLN
/ opak. (300 szt.)
0,37 PLN
/ opak. (0 )
0,37 PLN
/ opak. (0 )
370,- PLN
/ opak. (1000 szt.)
0,37 PLN
/ opak. (0 )
0,37 PLN
/ opak. (0 )
0,37 PLN
/ opak. (0 )
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
1000 szt. (0,37 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
1000 szt. (0,37 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
1000 szt. (0,37 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
1000 szt. (0,37 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
1000 szt. (0,37 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
1000 szt. (0,37 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
1000 szt. (0,37 PLN / szt.)
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,82 PLN / szt.)
50 szt. (0,53 PLN / szt.)
300 szt. (0,37 PLN / szt.)
1000 szt. (0,37 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
1 niebieski
3 (6) czerwony
4 (237) zielony jasny
5 (5) brudny różowy
6 (25) czarny
7 (1) biały
8 (225) niebieski paryski
mix losowo wybranych wzorów
13 (100) szaroniebieski
15 (12) zielony khaki
17 (29) Green Yelow
20 (57) jasnyniebieski
22 żółty
24 (68) beżowy jasny
28 (99) czerwony ciemny
29 (20) fioletowy ciemny
30 turkusowo-niebieski
31 (243) zielony trawiasty
32 (46) pink
NEW 34 (63) zielona
NEW 36 (14) granatowy
NEW 37 (24) stalowy
NEW 39 (34) brąz
NEW 40 (37) zielony ciemny
NEW 41 (31) kremowyjasny
NEW 42 (28) żółty odblaskowy
opak.
Do koszyka
Suwak do zamków spiralnych No 3; 070272
Całkowita długość:
28 mm
Długość uchwytu:
23 mm
40
kolorów
Suwak nonlock
0,25 PLN
/ opak. (0 )
0,28 PLN
/ opak. (1 szt.)
2,80 PLN
/ opak. (10 szt.)
0,18 PLN
/ opak. (0 )
18,- PLN
/ opak. (100 szt.)
0,18 PLN
/ opak. (0 )
0,16 PLN
/ opak. (0 )
0,16 PLN
/ opak. (0 )
80,- PLN
/ opak. (500 szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,28 PLN / szt.)
100 szt. (0,18 PLN / szt.)
500 szt. (0,16 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
031 nikiel
032 złoty
033 stary mosiądz
101 biały
103 kremowa najjaśni
111 żółty ciemny
133 różowy jasny
137 różowy średni
141 różowy dziecięcy ciemny
146 różowy
148 czerwony
155 łosoś
158 pomarańczowy
165 fiolet pastela
166 fioletowy lawendowy
170 fioletowy purpurowy
178 bordo
183 niebieski lodowy
201 niebieski lazurowy
207 turkusowo-niebieski
234/150343 zielony jasny
244 zielony lipowy jasny
254 turkusowy
272 zieleń pini
275 zielony turkus ciemny
280 brązowo-beżowy
287 rdzawy ciemny
290 średni brąz
295 szarykremowy ciemny
299 brąz
304 czekoladowy
307 kremowy
308 naturalny brąz
312 stalowy
314 niebieskoszary
317 stalowy
319/194014 stalowy
321 niebieskoszary
327 zielony oliwkowy
330/193920 granatowy
332 czarny
340 niebieski królewski
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Suwak do zamków spiralnych No 5; 070270
Całkowita długość:
37 mm
Długość uchwytu:
30 mm
53
kolorów
Suwak nonlock
0,41 PLN
/ opak. (0 )
0,45 PLN
/ opak. (1 szt.)
4,50 PLN
/ opak. (10 szt.)
29,- PLN
/ opak. (100 szt.)
0,29 PLN
/ opak. (0 )
130,- PLN
/ opak. (500 szt.)
130,- PLN
/ opak. (500 szt.)
0,26 PLN
/ opak. (0 )
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.) - F1
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
10 szt. (0,45 PLN / szt.)
100 szt. (0,29 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.)
500 szt. (0,26 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
031 nikiel
033 stary mosiądz
101 biały
103 kremowa najjaśni
110 żółty
111/14-0850 żółty ciemny
122 zielonożółty
137 różowy średni
141 różowy dziecięcy ciemny
146/17-1831 różowy
148 czerwony
158 pomarańczowy
163 czerwony ciemn
165 fiolet pastela
179 bordo
183 niebieski lodowy
194 śliwkowy
219 niebieski
234 zielony jasny
272 zieleń pini
287 rdzawy ciemny
290 średni brąz
293 jasny brąz
299 brąz
304 czekoladowy
306 jasnybeżowy
308 naturalny brąz
310 szary
312 stalowy
321/19-4220 niebieskoszary
327 zielony oliwkowy
330 granatowy
332 czarny
340 niebieski królewski
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Lamówka elastyczna łamana szerokość 18 mm 440557
-45%
Szerokość:
18 mm
Grubość:
0,7 mm
Rozciągliwość:
83 %
Nawój:
5.0 m, 25.0 m, 25.2 m
Błyszcząca
2,50 PLN
/ opak. (0 )
1,37 PLN
/ opak. (0 )
2,74 PLN
/ opak. (1 m)
1,51 PLN
/ opak. (1 m)
13,70 PLN
/ opak. (5 m)
7,55 PLN
/ opak. (5 m)
44,50 PLN
/ opak. (25 m)
24,50 PLN
/ opak. (25 m)
44,86 PLN
/ opak. (25,2 m)
24,70 PLN
/ opak. (25,2 m)
1,60 PLN
/ opak. (0 )
0,88 PLN
/ opak. (0 )
120,- PLN
/ opak. (75 m)
66,- PLN
/ opak. (75 m)
120,96 PLN
/ opak. (75,6 m)
66,53 PLN
/ opak. (75,6 m)
25 m (0,98 PLN / m)
75 m (0,88 PLN / m) - F1
5 m (1,51 PLN / m)
25 m (0,98 PLN / m)
25,2 m (0,98 PLN / m)
75 m (0,88 PLN / m) - F1
25 m (0,98 PLN / m)
75 m (0,88 PLN / m) - F1
25 m (0,98 PLN / m)
75 m (0,88 PLN / m) - F1
75,6 m (0,88 PLN / m) - F1
5 m (1,51 PLN / m)
25,2 m (0,98 PLN / m)
75,6 m (0,88 PLN / m) - F1
5 m (1,51 PLN / m)
25 m (0,98 PLN / m)
75 m (0,88 PLN / m) - F1
25 m (0,98 PLN / m)
75 m (0,88 PLN / m) - F1
5 m (1,51 PLN / m)
25,2 m (0,98 PLN / m)
75,6 m (0,88 PLN / m) - F1
5 m (1,51 PLN / m)
25,2 m (0,98 PLN / m)
75,6 m (0,88 PLN / m) - F1
5 m (1,51 PLN / m)
25 m (0,98 PLN / m)
25,2 m (0,98 PLN / m)
75 m (0,88 PLN / m)
75,6 m (0,88 PLN / m)
-- proszę wybrać opcję --
4 biały
6 granatowy
11 waniliowy
15 czarny
19 szary
20 pink neon
23 musztardowy
26 zielony ciemny
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Nici poliestrowe nawój 500 m Aspo Amann 240232
Nawój:
500 m
Grubość nici:
ok. 0,15 mm
48
kolorów
9,02 PLN
/ opak. (0 )
9,89 PLN
/ opak. (1 szt.)
32,20 PLN
/ opak. (5 szt.)
121,80 PLN
/ opak. (20 szt.)
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.) - F1
5 szt. (6,44 PLN / szt.)
20 szt. (6,09 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
0016 Mood Indigo
0082 Rose Shadow
0091 Sea Crest
0104 Grenadine
0105 Chili Pepper
0111 Port
0113 Lemon
0121 Radiant Yellow
0264 czekoladowy
0271 Cashmere Blue
0284 brązowo-różowy
0311 Bijou Blue
0314 Alpine Green
0331 srebrny
0348 Pewter
0350 błękit-popiel
0379 naturalny
0381 zielonoszary
0411 Lunar Rock
0416 Dark Shadow
0431 czarno-brązowy
0450 Red Orange
0504 True Red
0578 Bright Violet
0607 Daffodil
0757 June Bug
0779 kremowa najjaśni
0825 Patriot Blue
0827 Total Eclipse
0850 Moon Rock
0909 Piquant Green
1000 kremowyjasny
1057 Misty Rose
1074 bugund
1130 Wood Thrush
1177 szara oliwka
1182 brąz-oliwka
1210 Grasshopper
1284 Pirate Black
1304 Medieval Blue
1316 niebieski ciemny
1394 turkusowo-niebieski
2000 White
3000 jasnybeżowy
4000 Black
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Nici poliestrowe do overlocka i klasycznego szycia NTF 40/2 1000 m 240282
Nawój:
1000 m
Grubość nici:
ok. 0,2 mm
Oznaczenie nici:
40/2
Do overlocka
6,67 PLN
/ opak. (0 )
7,32 PLN
/ opak. (1 szt.)
57,12 PLN
/ opak. (12 szt.)
4,76 PLN
/ opak. (0 )
4,29 PLN
/ opak. (0 )
4,29 PLN
/ opak. (0 )
154,44 PLN
/ opak. (36 szt.)
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
36 szt. (4,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.) - F1
1 szt. (7,32 PLN / szt.)
12 szt. (4,76 PLN / szt.)
36 szt. (4,29 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
mix nr. 2 jasny
mix nr. 3 ciemny
517 żółty
520 musztardowy
540 łososiowy ciem
550 różowy jasny
567 fuksjowy ciemny
569 jasnyczerwony
572 czerwony
579 jasny bordo
580 różowofioletowy
608 miętowy
628 zielony trawiasty
630 zielony
659 fioletowy liliowy
662 fioletowy purpurowy
670 jasnybeżowy
678 naturalny
702 jasnybeżobrąz
725 mysi
727 szary jasny
734 niebieski jeansowy
743 szary
748 szary ciemny
750 szary
752 brązowy
801 niebieski paryski
804 granatowy
823 niebieski lazurowy
862 ecru
863 naturalny jasny
868 naturalny średni
870 ciemnybeżowy
mix nr. 1
mix losowo wybranych wzorów
opak.
Do koszyka
Nici poliestrowe nawój 1000 m Aspo Amann 240295
Nawój:
1000 m
Grubość nici:
ok. 0,15 mm
13,- PLN
/ opak. (0 )
13,- PLN
/ opak. (1 szt.)
122,90 PLN
/ opak. (10 szt.)
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.) - F1
1 szt. (13,- PLN / szt.)
10 szt. (12,29 PLN / szt.)
-- proszę wybrać opcję --
mix losowo wybranych wzorów
0065 różowy muszelkowy
0082 różowy jasny
0105 czerwona truskawka
0113 żółty
0271 błękitny
0284 różowy stary
0318 szary
0331 szary gołębi
0411 mysi
0416 szary hematyt
0504 czerwony
0537 jasnybeżowy
0760 zielony turkus
0825 niebieski paryski
0827 granatowy
0850 jasny popiel
0909 zielony irlandzki
1000 kremowa najjaśni
1057 pudrowy róż
1130 musztardowy
1182 brąz
1210 zielona khaki średnia
1222 beżowy
1316 niebieski jeansowy
2000 biały
3000 kremowyjasny
4000 czarny
opak.
Do koszyka
Proszę poczekać, strona się ładuje....
Zobrazowano
1 -
48
z
50
Na stronie:
12
24
48
96
1
2
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.