www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Przywieszka do suwaka

Kod towaru: 080667
Przywieszka do suwaka
Bestseller
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Przywieszka do suwaka
Proszę wybrać opcję:
1 niebieski
3 (6) czerwony
4 (237) zielony jasny
5 (5) brudny różowy
6 (25) czarny
7 (1) biały
8 (225) niebieski paryski
13 (100) szaroniebieski
15 (12) zielony khaki
17 (29) Green Yelow
20 (57) jasnyniebieski
22 żółty
24 (68) beżowy - jasny
28 (99) czerwony - ciemny
29 (20) fioletowy ciemny
30 turkusowo-niebieski
31 (243) zielony trawiasty
32 (46) pink
34 (63) zielona
nowość
36 (14) granatowy
nowość
37 (24) stalowy
nowość
39 (34) brąz
nowość
40 (37) zielony ciemny
nowość
41 (31) kremowyjasny
nowość
42 (28) żółty odblaskowy
nowość
mix losowo wybranych wzorów
2 (8) pomarańczowy
wyprzedane
33 czarny
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
10 szt.
Magazyn 59 opakowanie + kolejne 1595 do 5 dni
0,82 PLN / szt. 8,20 PLN
50 szt.
Magazyn 16 opakowanie + kolejne 319 do 5 dni
0,53 PLN / szt. 26,50 PLN
300 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,37 PLN / szt. 111,- PLN
1000 szt.
Magazyn 2 opakowanie + kolejne 15 do 5 dni
0,37 PLN / szt. 370,- PLN
10 szt.
0,82 PLN / szt.
8,20 PLN
50 szt.
0,53 PLN / szt.
26,50 PLN
300 szt.
0,37 PLN / szt.
111,- PLN
1000 szt.
0,37 PLN / szt.
370,- PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 125 klientów
Cena z VAT
8,20 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Przywieszka służy do lepszego uchwycenia suwaka. Dzięki plastikowej dekoracji dodatkowo pełni funkcję ozdobnej zawieszki. Można ją zawiesić na klucze, telefon, torebkę itp. Pętelka ma obwód około 7 cm.
Rozmiary plastikowej części wynoszą 9 x 25 mm.

Długość całkowita nr 33 wynosi 63 mm.
  • Całkowita długość: 66 mm
  • Średnica sznurka: 1,9 mm
Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - niebezpieczeństwo połknięcia
Skład
plastik, poliester
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Przywieszka do suwaka

Zakup hurtowy

1 niebieski
Wprowadź poprawną ilość
3 (6) czerwony
Wprowadź poprawną ilość
4 (237) zielony jasny
Wprowadź poprawną ilość
5 (5) brudny różowy
Wprowadź poprawną ilość
6 (25) czarny
Wprowadź poprawną ilość
7 (1) biały
Wprowadź poprawną ilość
8 (225) niebieski paryski
Wprowadź poprawną ilość
13 (100) szaroniebieski
Wprowadź poprawną ilość
15 (12) zielony khaki
Wprowadź poprawną ilość
17 (29) Green Yelow
Wprowadź poprawną ilość
20 (57) jasnyniebieski
Wprowadź poprawną ilość
22 żółty
Wprowadź poprawną ilość
24 (68) beżowy - jasny
Wprowadź poprawną ilość
28 (99) czerwony - ciemny
Wprowadź poprawną ilość
29 (20) fioletowy ciemny
Wprowadź poprawną ilość
30 turkusowo-niebieski
Wprowadź poprawną ilość
31 (243) zielony trawiasty
Wprowadź poprawną ilość
32 (46) pink
Wprowadź poprawną ilość
34 (63) zielona nowość
Wprowadź poprawną ilość
36 (14) granatowy nowość
Wprowadź poprawną ilość
37 (24) stalowy nowość
Wprowadź poprawną ilość
39 (34) brąz nowość
Wprowadź poprawną ilość
40 (37) zielony ciemny nowość
Wprowadź poprawną ilość
41 (31) kremowyjasny nowość
Wprowadź poprawną ilość
42 (28) żółty odblaskowy nowość
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
2 (8) pomarańczowy
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 01/2027
Wprowadź poprawną ilość
33 czarny
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
Ustaw monitorowanie dyspozycji
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.