www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany

Torebki igielitowe 30x40 cm

Kod towaru: 940772
Torebki igielitowe 30x40 cm
Torebki igielitowe 30x40 cm
Torebki igielitowe 30x40 cm
Torebki igielitowe 30x40 cm
Torebki igielitowe 30x40 cm
Torebki igielitowe 30x40 cm
Torebki igielitowe 30x40 cm
Rozmiary :
Proszę wybrać opcję:
1 czerwony - serce
wyprzedane
2 malinowy - serce
wyprzedane
3 czarny - kratka
wyprzedane
4 czarny - kropki
wyprzedane
mix losowo wybranych wzorów
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
100 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
0,64 PLN / szt. 64,- PLN
200 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,46 PLN / szt. 92,- PLN
100 szt.
0,64 PLN / szt.
64,- PLN
200 szt.
0,46 PLN / szt.
92,- PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 8 klientów
Cena z VAT
64,- PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Torba foliowa jest praktyczna do pakowania zakupów w sklepie. Nadruk jest dwustronny.
  • Wymiary: 30 x 40 cm
  • Grubość: 20µ
  • Dwustronna
Skład
polietylen
Dostawca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Reklamówka plastikowa
Woreczki z folii bąbelkowej z paskiem klejącym 19,5x30 cm
Woreczki strunowe z zawieszką 16x24 cm jedna strona przezroczysta
Torebki igielitowe 19,5x30 cm

Zakup hurtowy

1 czerwony - serce
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
2 malinowy - serce
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
3 czarny - kratka
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
4 czarny - kropki
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.