www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany

Torebki igielitowe 20x25 cm

Kod towaru: 940770
Torebki igielitowe 20x25 cm
Torebki igielitowe 20x25 cm
Torebki igielitowe 20x25 cm
Torebki igielitowe 20x25 cm
Torebki igielitowe 20x25 cm
Torebki igielitowe 20x25 cm
Rozmiary :
Proszę wybrać opcję:
1 czerwony - kropki
wyprzedane
2 różowy ostry - róża
wyprzedane
3 czarny - kratka
wyprzedane
mix losowo wybranych wzorów
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
100 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
0,29 PLN / szt. 29,- PLN
200 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,21 PLN / szt. 42,- PLN
100 szt.
0,29 PLN / szt.
29,- PLN
200 szt.
0,21 PLN / szt.
42,- PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 12 klientów
Cena z VAT
29,- PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Możesz wykorzystać plastikową torbę do pakowania zakupów w sklepie itp. Nadruk jest dwustronny.
  • Wymiary: 19,5 x 30 cm
  • Grubość: 20µ
  • Dwustronna
Skład
polietylen
Dostawca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Reklamówka plastikowa
Woreczki z folii bąbelkowej z paskiem klejącym 19,5x30 cm
Woreczki strunowe z zawieszką 8x13 cm jedna strona przezroczysta
Woreczki strunowe z zawieszką 16x24 cm jedna strona przezroczysta

Zakup hurtowy

1 czerwony - kropki
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
2 różowy ostry - róża
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
3 czarny - kratka
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.