www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Śnieżynka drewniana samoprzylepna

Kod towaru: 950182
Śnieżynka drewniana samoprzylepna
Nowość
Śnieżynka drewniana samoprzylepna
Śnieżynka drewniana samoprzylepna
Śnieżynka drewniana samoprzylepna
Śnieżynka drewniana samoprzylepna
Śnieżynka drewniana samoprzylepna
Śnieżynka drewniana samoprzylepna
Śnieżynka drewniana samoprzylepna
Średnica :
Proszę wybrać opcję:
1 biały
2 naturalny jasny
3 srebrny
mix losowo wybranych wzorów
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
10 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
0,78 PLN / szt. 7,80 PLN
60 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,51 PLN / szt. 30,60 PLN
120 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,35 PLN / szt. 42,- PLN
10 szt.
0,78 PLN / szt.
7,80 PLN
60 szt.
0,51 PLN / szt.
30,60 PLN
120 szt.
0,35 PLN / szt.
42,- PLN

Cena z VAT
7,80 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

  • Średnica: 30 mm
  • Grubość: 2,5 mm
  • Drewno lakierowane
  • Samoprzylepne
Skład
drewno
Techniki
scrapbooking, aranżacje na Boże Narodzenie, tworzenie dekoracji, wyrób kolaży
Style
Świąteczny
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Pudełko drewniane do decoupage
Dekoracje świąteczne śnieżynka, gwiazda, choinka, dzwonek, konik, renifer do zawieszenia / do przyklejenia
Śnieżynka drewniana do zawieszenia / do przyklejenia
Gwiazda 3D Ø30 mm

Zakup hurtowy

1 biały
Wprowadź poprawną ilość
2 naturalny jasny
Wprowadź poprawną ilość
3 srebrny
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.