www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Kokardka satynowa z lureksem i dzwoneczkiem 6,5 x 3,5 cm

Kod towaru: 430895
Kokardka satynowa z lureksem i dzwoneczkiem 6,5 x 3,5 cm
Kokardka satynowa z lureksem i dzwoneczkiem 6,5 x 3,5 cm
Kokardka satynowa z lureksem i dzwoneczkiem 6,5 x 3,5 cm
Kokardka satynowa z lureksem i dzwoneczkiem 6,5 x 3,5 cm
Kokardka satynowa z lureksem i dzwoneczkiem 6,5 x 3,5 cm
Typ :
Proszę wybrać opcję:
czerwony - ciemny zielony
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
10 szt.
Magazyn 220 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
2,45 PLN / szt. 24,50 PLN
20 szt.
Magazyn 110 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
1,60 PLN / szt. 32,- PLN
30 szt.
Magazyn 73 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
1,12 PLN / szt. 33,60 PLN
10 szt.
2,45 PLN / szt.
24,50 PLN
20 szt.
1,60 PLN / szt.
32,- PLN
30 szt.
1,12 PLN / szt.
33,60 PLN

Cena z VAT
24,50 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Satynową kokardę świąteczną z dzwoneczkiem można wykorzystać do dekoracji choinki, prezentów, wieńców i innych dekoracji. Brzegi kokardy zdobi błyszczący lureks, który nadaje jej bardziej świątecznego wyglądu.
Można również przykleić ją do bazy i zrobić z niej broszkę.
  • Wymiary: 6,5 x 3,5 cm
Skład
poliester, lureks, metal
Techniki
pakowanie prezentów, florystyka, tworzenie wieńców, aranżacje na Boże Narodzenie, tworzenie dekoracji
Style
Elegancki, Świąteczny, Vintage
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Drut do wiązania w otoczce transparentnej długość 10 cm
Zapięcie do broszki 5x20 mm
Kokarda aksamitna 21x24 cm
Wstążka z lureksem szerokość 25 mm

Zakup hurtowy

czerwony - ciemny zielony
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.