www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

do wyczerpania zapasów

Koronka bawełniana mix szerokość 13 mm

Kod towaru: 180775
Koronka bawełniana mix szerokość 13 mm
WYPRZEDAŻ AŻ DO 90%
-50%
Koronka bawełniana mix szerokość 13 mm
Koronka bawełniana mix szerokość 13 mm
Koronka bawełniana mix szerokość 13 mm
Proszę wybrać opcję:
mix nr. 2
mix nr. 7
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
3 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
7,79 PLN / szt. 23,37 PLN
9 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
5,07 PLN / szt. 45,63 PLN
27 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
4,57 PLN / szt. 123,39 PLN
3 szt.
7,79 PLN / szt.
23,37 PLN
9 szt.
5,07 PLN / szt.
45,63 PLN
27 szt.
4,57 PLN / szt.
123,39 PLN

Pierwotna cena
46,77 PLN
Cena z VAT
23,37 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Mix koronek bawełnianych, których użyjesz do różnych celów dekoracyjnych.

Zastosowanie: Koronki są świetne do lamowania poduszek, obrusów, koców i odzieży. Można ich użyć także jako dekorację pudełek, kartek urodzinowych czy ślubnych zaproszeń.

Szerokość koronki po końcowej obróbce może różnić się o ±6%.

W jednym zestawie znajdują się 3 szpulki, a na każdej z nich jest wstążka o nawoju 5 m. Razem w jednym opakowaniu jest 15 m.
Cena podana jest za 1 szpulkę.

  • Szerokość: 13 mm
  • Nawój: 3 x 5 m
  • Odzieżowy
  • Sztywny
Skład
100% bawełna
Techniki
wyrób łapaczy snów, tworzenie dekoracji, szycie - pozostałe, szycie kostiumów, scrapbooking
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Zakup hurtowy

mix nr. 2
Wprowadź poprawną ilość
mix nr. 7
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.