www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / broszka

Kod towaru: 780594
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / broszka
-20%
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / broszka
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / broszka
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / broszka
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / broszka
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / broszka
Typ :
Proszę wybrać opcję:
1 srebrny
2 złoty
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 820 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
11,80 PLN / szt. 11,80 PLN
4 szt.
Magazyn 205 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
7,68 PLN / szt. 30,72 PLN
12 szt.
Magazyn 68 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
6,91 PLN / szt. 82,92 PLN
1 szt.
11,80 PLN / szt.
11,80 PLN
4 szt.
7,68 PLN / szt.
30,72 PLN
12 szt.
6,91 PLN / szt.
82,92 PLN

Pierwotna cena
14,75 PLN
Cena z VAT
11,80 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Ozdobna klamra doda uroku i elegancki twoim ubraniom. Pięknie ozdobi płaszcze, swetry, kardigany czy marynarki.

Zastosowanie: Klamra przypina się do odzieży z pomocą zapięć na końcach. Najczęściej jest mocowana z tyłu ubrań, w miejscu pasa, tak aby uzyskać efekt plisu lub ozdobnego spięcia.

Nie zalecamy używać jej do delikatnych tkanin ze względu na ostre ząbki.
  • Szerokość: 2 cm
  • Długość: 19 cm
Skład
metal
Techniki
ozdabianie odzieży
Style
Elegancki
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Zapięcie ozdobne / klamra/ broszka z perełkami
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / broszka
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / klips z szlifowanymi kamyczkami
Zapięcie ozdobne / klamra metalowa / klips

Zakup hurtowy

1 srebrny
Wprowadź poprawną ilość
2 złoty
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.