www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany
Przewidywana dostępność: 11/2026

Zapięcie do broszki 5x29 mm

Kod towaru: 750084
Zapięcie do broszki 5x29 mm
-30%
Zapięcie do broszki 5x29 mm
Zapięcie do broszki 5x29 mm
Długość :
Proszę wybrać opcję:
platyna
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
10 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
0,43 PLN / szt. 4,30 PLN
50 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,28 PLN / szt. 14,- PLN
1000 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
0,20 PLN / szt. 200,- PLN
10 szt.
0,43 PLN / szt.
4,30 PLN
50 szt.
0,28 PLN / szt.
14,- PLN
1000 szt.
0,20 PLN / szt.
200,- PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 51 klientów
Pierwotna cena
3,10 PLN
Cena z VAT
2,15 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Wysokiej jakości metalowa baza do broszki.
Można do niej przyszyć lub zamocować z pomocą drucika koraliki, piórka, tekstylia - co tylko przyjdzie do głowy. Stworzysz tak oryginalną biżuterię, która oczaruje Twoje otoczenie i będzie pięknym prezentem.
Bazy mają 2 otwory do przyszycia lub zamocowania drutu.
  • Szerokość: 5 mm
  • Długość: 29 mm
Skład
metalowa biżuteria poddana procesowi galwanizacji
Techniki
druciarstwo artystyczne, koralikowanie (beading), szycie - pozostałe, tworzenie biżuterii
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Filc dekoracyjny 20x30 cm
Wełna czesankowa do filcowania 50g

Zakup hurtowy

platyna
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 11/2026
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.