www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Zamek błyskawiczny spiralny No 5 długość 90cm (do kurtki)

Kod towaru: 270379
Zamek błyskawiczny spiralny No 5 długość 90cm (do kurtki)
Zamek błyskawiczny spiralny No 5 długość 90cm (do kurtki)
Zamek błyskawiczny spiralny No 5 długość 90cm (do kurtki)
Długość :
Proszę wybrać opcję:
101 biały
332 czarny
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
5,11 PLN / szt. 5,11 PLN
10 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
3,33 PLN / szt. 33,30 PLN
50 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
2,66 PLN / szt. 133,- PLN
1 szt.
5,11 PLN / szt.
5,11 PLN
10 szt.
3,33 PLN / szt.
33,30 PLN
50 szt.
2,66 PLN / szt.
133,- PLN

Cena z VAT
5,11 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Suwak spiralny, którego użyjesz do naszycia na kurtki, sukienki, bluzy itp.

Odcienie kolorów zamków błyskawicznych mogą się nieznacznie różnić w zależności od partii produkcyjnej.

  • Całkowita szerokość zamka: 3,2 cm
  • Długość: 90 cm
  • Rozdzielczy
  • Autolock
Skład
100% poliester
Techniki
szycie - pozostałe
Utrzymanie
Dostawca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Zamek błyskawiczny spiralny No 5 długość 85cm POL
Zamek błyskawiczny spiralny No 5 długość 30cm POL

Zakup hurtowy

101 biały
Wprowadź poprawną ilość
332 czarny
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.