www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Żabki z rolką do szyn sufitowych PCV

Kod towaru: 940806
Żabki z rolką do szyn sufitowych PCV
Ponownie w sprzedaży
Żabki z rolką do szyn sufitowych PCV
Żabki z rolką do szyn sufitowych PCV
Żabki z rolką do szyn sufitowych PCV
Żabki z rolką do szyn sufitowych PCV
Typ :
Proszę wybrać opcję:
biały
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
20 szt.
Magazyn 77 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
1,02 PLN / szt. 20,40 PLN
100 szt.
Magazyn 15 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,93 PLN / szt. 93,- PLN
20 szt.
1,02 PLN / szt.
20,40 PLN
100 szt.
0,93 PLN / szt.
93,- PLN

Cena z VAT
20,40 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Plastikowe klipsy przeznaczone są do zawieszania zasłon na szynach sufitowych z PCV. Mają prostą konstrukcję i okrągły, obrotowy suwak. Dzięki ząbkom dobrze trzymają się materiału.
  • Wymiary: 10 x 20 mm
  • Całkowita długość: 40 mm
Skład
plastik
Dostawca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Żabki do karniszy metalowe z kółkiem Ø25 mm
Taśma firanowa szerokość 25 mm marszczenie smok
Ołowianka do zasłon 14 g/m
Woal strukturowany z ołowianką szerokość 300 cm

Zakup hurtowy

biały
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.