www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany
Przewidywana dostępność: 01/2027

Worek z włókniny do pakowania towaru 16x17 cm

Kod towaru: 940479
Worek z włókniny do pakowania towaru 16x17 cm
Worek z włókniny do pakowania towaru 16x17 cm
Worek z włókniny do pakowania towaru 16x17 cm
Proszę wybrać opcję:
beżowy
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
100 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
1,02 PLN / szt. 102,- PLN
300 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,74 PLN / szt. 222,- PLN
100 szt.
1,02 PLN / szt.
102,- PLN
300 szt.
0,74 PLN / szt.
222,- PLN

Cena z VAT
102,- PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Torba z włókniny to idealne rozwiązanie do prostego i efektywnego pakowania produktów. Idealnie nadaje się do pakowania mniejszych przedmiotów, takich jak kosmetyki, biżuteria czy upominki. Zamyka się ją łatwo dwoma ściąganymi sznurkami.
  • Szerokość: 16 cm
  • Wysokość: 17 cm
  • Wysokość do sznurka: 14,5 cm
Skład
polipropylen
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Zakup hurtowy

beżowy
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 02/2027
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Wstążka z organzy z perłowym połyskiem szerokość 80 mm
Satyna jednostronna / wstążka szerokość 14 cm
Wstążka satynowa dwustronna szerokość 50 mm
Wstążka satynowa dwustronna szerokość 40 mm

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.