www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany
Przewidywana dostępność: 10/2026

Wkład z tuszem do ręcznej metkownicy

Kod towaru: 090193
Wkład z tuszem do ręcznej metkownicy
Wkład z tuszem do ręcznej metkownicy
Wkład z tuszem do ręcznej metkownicy
Proszę wybrać opcję:
czarny
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
10,22 PLN / szt. 10,22 PLN
3 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
6,65 PLN / szt. 19,95 PLN
12 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
4,66 PLN / szt. 55,92 PLN
1 szt.
10,22 PLN / szt.
10,22 PLN
3 szt.
6,65 PLN / szt.
19,95 PLN
12 szt.
4,66 PLN / szt.
55,92 PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 14 klientów
Cena z VAT
10,22 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Wkład 15x35mm zawiera piankowy wałek 10x20mm, nasączony czarnym tuszem drukarskim. Jeśli używasz metkownicy umieszczonej w naszej ofercie pod kodem 090191, możesz pobrać instrukcję dotyczącą wymiany taśmy metkującej:

Instrukcja wymiany taśmy metkującej
  • Wymiary: 10 x 20 mm
Skład
plastik
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Metkownica ręczna jednorzędowa

Zakup hurtowy

czarny
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Parasol automatyczny kratka
Broszka z oszlifowanymi kamyczkami serce, kwiat

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.