www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm

Kod towaru: 940547
Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm
Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm
Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm
Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm
Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm
Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm
Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm
Wianek / stroik z borówkami na świeczkę Ø13 cm
Proszę wybrać opcję:
1 złoty
2 czerwony
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
14,36 PLN / szt. 14,36 PLN
5 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
9,34 PLN / szt. 46,70 PLN
10 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
6,54 PLN / szt. 65,40 PLN
1 szt.
14,36 PLN / szt.
14,36 PLN
5 szt.
9,34 PLN / szt.
46,70 PLN
10 szt.
6,54 PLN / szt.
65,40 PLN

Cena z VAT
14,36 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Świąteczny wianek na świeczkę to dekoracyjna kompozycja przeznaczona do świątecznej dekoracji stołu, komody lub parapetu. Ma naturalny wygląd, uzupełniony drobnymi jagodami, i posłuży jako podstawa do umieszczenia świecy w centrum.
Można go wykorzystać do aranżacji adwentowych i bożonarodzeniowych we wnętrzach, do dekoracji świątecznego stołu lub jako element sezonowych świeczników. Dzięki otwarciu pośrodku, nadaje się do połączenia z klasyczną świecą o średnicy do 11 cm.
  • Średnica wewnętrzna: 13 cm
  • Zewnętrzna średnica: ok. 18 cm
  • Średnica kuleczki: ok. 1,3 cm
Skład
metal, papier, pianka, plastik
Techniki
aranżacje na Boże Narodzenie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Wstążka satynowa z lureksowym brzegiem szerokość 6 mm nawój po 5 m
Śnieg dekoracyjny sypany 23 g
Świeczki LED na baterie Ø3,6 cm
Wianek z dzwoneczków Ø13 cm - matowy i z połyskiem

Zakup hurtowy

1 złoty
Wprowadź poprawną ilość
2 czerwony
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.