www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Ucha / rączki do toreb żywica epoksydowa

Kod towaru: 950036
Ucha / rączki do toreb żywica epoksydowa
Nowość
Ucha / rączki do toreb żywica epoksydowa
Ucha / rączki do toreb żywica epoksydowa
Ucha / rączki do toreb żywica epoksydowa
Ucha / rączki do toreb żywica epoksydowa
Ucha / rączki do toreb żywica epoksydowa
Ucha / rączki do toreb żywica epoksydowa
Rozmiary :
Proszę wybrać opcję:
1 bursztynowy
2 bursztynowy
3 bursztynowy
nowość
miks losowo wybranych kolorów
nowość
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
2 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
15,97 PLN / szt. 31,94 PLN
6 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
11,58 PLN / szt. 69,48 PLN
2 szt.
15,97 PLN / szt.
31,94 PLN
6 szt.
11,58 PLN / szt.
69,48 PLN

Pierwotna cena
31,94 PLN
Cena z VAT
31,94 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

  • Średnica: nr 1: 12 cm
  • Wymiary: nr 2: 12 x 8 cm
  • Wymiary: nr 3: 14,5 x 8 cm
  • Grubość: 6,5 - 10 mm
  • Waga: ok. 36 g
Skład
żywica
Techniki
wyrób torebek, toreb i portfeli
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Ucha metalowe do torby 10,5x13 cm
Ucha metalowe do torby 8x13 cm
Ucha bambusowe 12x18 cm
Ucha do torby akrylowe, transparentne

Zakup hurtowy

1 bursztynowy
Wprowadź poprawną ilość
2 bursztynowy
Wprowadź poprawną ilość
3 bursztynowy nowość
Wprowadź poprawną ilość
miks losowo wybranych kolorów nowość
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.