www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Ucha do torby z krążkami długość 50-55cm

Kod towaru: 060687
Ucha do torby z krążkami długość 50-55cm
-25%
Ucha do torby z krążkami długość 50-55cm
Ucha do torby z krążkami długość 50-55cm
Ucha do torby z krążkami długość 50-55cm
Ucha do torby z krążkami długość 50-55cm
Ucha do torby z krążkami długość 50-55cm
Proszę wybrać opcję:
2 czarny
1 naturalny brąż
wyprzedane
4 naturalny jasny
wyprzedane
mix losowo wybranych wzorów
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
2 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
15,64 PLN / szt. 31,28 PLN
6 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
10,18 PLN / szt. 61,08 PLN
20 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
9,16 PLN / szt. 183,20 PLN
2 szt.
15,64 PLN / szt.
31,28 PLN
6 szt.
10,18 PLN / szt.
61,08 PLN
20 szt.
9,16 PLN / szt.
183,20 PLN

Pierwotna cena
41,70 PLN
Cena z VAT
31,28 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Ucho jest tekstylne, zakończone na obu końcach drewnianymi krążkami. Maksymalna nośność wynosi 4-5kg. Ucha są przeznaczone do lekkich toreb tekstylnych.

Długość jest mierzona łącznie z karabińczykami (końcówkami). 060686 060687 080732 080733 080969

  • Długość: 50 - 55 cm
  • Grubość: 1,3 cm
  • Średnica krążka: 5 cm
Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - niebezpieczeństwo uduszenia, nie jest zabawką
Skład
drewno, poliester
Techniki
makrama, wyrób torebek, toreb i portfeli
Style
Bohema
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Ucha do torby z drewnianych wałeczków
Uchwyty do torebki długość 70 cm

Zakup hurtowy

2 czarny
Wprowadź poprawną ilość
1 naturalny brąż
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 12/2026
Wprowadź poprawną ilość
4 naturalny jasny
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 12/2026
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
Ustaw monitorowanie dyspozycji
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.