www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany
Przewidywana dostępność: 01/2027

Torby foliowe z paskiem klejącym 13x38 cm

Kod towaru: 790853
Torby foliowe z paskiem klejącym 13x38 cm
Torby foliowe z paskiem klejącym 13x38 cm
Torby foliowe z paskiem klejącym 13x38 cm
Torby foliowe z paskiem klejącym 13x38 cm
Proszę wybrać opcję:
Transparent
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
100 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
0,37 PLN / szt. 37,- PLN
400 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,24 PLN / szt. 96,- PLN
1000 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,17 PLN / szt. 170,- PLN
8000 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
0,17 PLN / szt. 1 360,- PLN
100 szt.
0,37 PLN / szt.
37,- PLN
400 szt.
0,24 PLN / szt.
96,- PLN
1000 szt.
0,17 PLN / szt.
170,- PLN
8000 szt.
0,17 PLN / szt.
1 360,- PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 6 klientów
Cena z VAT
37,- PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Błyszczące woreczki świetne do zapakowania krawatów, długich rękawiczek, naszyjników itp. Z jednej strony posiadają pasek klejący, dzięki któremu łatwo je zakleisz i odkleisz.
  • Wymiary: 13 x 38 cm
  • Grubość: 40µ
Skład
100% polipropylen
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Torby foliowe z paskiem klejącym 11x20 cm
Torebki foliowe z listwą klejącą 13x33 cm

Zakup hurtowy

Transparent
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 01/2027
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Sztuczna orchidea wiązanka

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.