www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Szpilki nierdzewne długość 65 mm tapicerskie

Kod towaru: 030118
Szpilki nierdzewne długość 65 mm tapicerskie
Nowość
Szpilki nierdzewne długość 65 mm tapicerskie
Szpilki nierdzewne długość 65 mm tapicerskie
Szpilki nierdzewne długość 65 mm tapicerskie
Długość :
Proszę wybrać opcję:
nikiel
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
30 szt.
Magazyn 474 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
0,67 PLN / szt. 20,10 PLN
150 szt.
Magazyn 94 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,48 PLN / szt. 72,- PLN
30 szt.
0,67 PLN / szt.
20,10 PLN
150 szt.
0,48 PLN / szt.
72,- PLN

Cena z VAT
20,10 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Szpilki tapicerskie z drucianym oczkiem są mocniejsze, ostrzejsze i dłuższe, co pozwala im z łatwością przebijać nie tylko tkaninę, ale także piankę i różnego rodzaju wypełnienia piankowe. Druciane oczko zapewnia mocne trzymanie.
  • Długość: 65 mm
  • Średnica drutu: 1,52 mm
  • Średnica oczka: 10 mm
  • Waga: 1,5 g / 1 szt.
  • Zawartość opakowania: 30 szt.
Skład
stal nierdzewna
Techniki
tapicerstwo, szycie - pozostałe
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Igły tapicerskie
Pęseta metalowa długość 15cm
Szydło długość 12,5 cm
Igły tapicerskie + nawlekacz

Zakup hurtowy

nikiel
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.