www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Sznurek jutowy Ø2 mm

Kod towaru: 310405
Sznurek jutowy Ø2 mm
Nowość
Sznurek jutowy Ø2 mm
Sznurek jutowy Ø2 mm
Średnica :
Proszę wybrać opcję:
płowy naturalny
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 1982 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
8,99 PLN / szt. 8,99 PLN
3 szt.
Magazyn 660 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
5,85 PLN / szt. 17,55 PLN
10 szt.
Magazyn 198 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
4,10 PLN / szt. 41,- PLN
1 szt.
8,99 PLN / szt.
8,99 PLN
3 szt.
5,85 PLN / szt.
17,55 PLN
10 szt.
4,10 PLN / szt.
41,- PLN

Cena z VAT
8,99 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

  • Średnica: 2 mm
  • Nawój: 60 m
  • Waga: 60 g
Skład
juta
Techniki
aranżacje na imprezy i uroczystości, pakowanie prezentów, florystyka, Hand made, klejenie i cięcie, jesienne aranżowanie, scrapbooking, ślubne aranżacje, aranżacje na Boże Narodzenie, Wielkanocne aranżacje, tworzenie dekoracji, wyrób łapaczy snów
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Wstążka jutowa szerokość 13 cm
Wstążka jutowa szerokość 60 mm
Wstążka jutowa szerokość 10 cm
Naturalna juta metraż

Zakup hurtowy

płowy naturalny
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.