www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Przybornik do szycia w plastikowym etui

Kod towaru: 950012
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Nowość
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Rozmiary :
Proszę wybrać opcję:
1 różowy jasny
2 turkusowy jasny
3 zielony jasny
mix losowo wybranych wzorów
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 492 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
14,31 PLN / szt. 14,31 PLN
3 szt.
Magazyn 164 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
9,31 PLN / szt. 27,93 PLN
10 szt.
Magazyn 49 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
6,52 PLN / szt. 65,20 PLN
1 szt.
14,31 PLN / szt.
14,31 PLN
3 szt.
9,31 PLN / szt.
27,93 PLN
10 szt.
6,52 PLN / szt.
65,20 PLN

Cena z VAT
14,31 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

  • Wymiary: 4,5 x 8 x 2 cm
Skład
plastik, metal, poliester
Techniki
szycie - pozostałe
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Przybornik do szycia w pudełku
Przybornik do szycia w plastikowym etui
Centymetr samonawijający się długość 150 cm serce
Pudełeczko magnetyczne z przyborami do szycia

Zakup hurtowy

1 różowy jasny
Wprowadź poprawną ilość
2 turkusowy jasny
Wprowadź poprawną ilość
3 zielony jasny
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Taśma metalizowana szerokość 11 mm

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.