Zarejestruj się w naszym e-sklepie na NIP firmowy i sprawdź jak wiele możesz zyskać kupując u nas. Tylko teraz oferta specjalna: 5% rabatu na pierwsze zakupy! Więcej informacji tutaj.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Rabaty i profity dla klientów hurtowych

Jesteś przedsiębiorcą? Kupujesz u nas regularnie? Skorzystaj z rabatów i profitów przewidzianych dla klientów hurtowych.

 

Status klienta i przewidziane dla niego korzyści

Po przeanalizowaniu Twoich rocznych obrotów z poprzedniego roku kalendarzowego, zostaniesz przydzielony do jednej z grup (statusu) klienta. Po zalogowaniu się na swoje konto, otrzymasz dostęp do cen i korzyści przypisanych do danej grupy (statusu) klienta, z których możesz korzystać przez cały rok.

Jeśli w ciągu danego roku kalendarzowego tj. 2019 r poziom twoich obrotów osiągnie kwotę wymaganą dla danej grupy (statusu) klienta, automatycznie uzyskasz dostęp do korzyści przypisanych do tej grupy (statusu) klienta.

 

Warunki otrzymania danego statusu klienta w roku 2019

Status klienta w programie lojalnościowymStatus klientaTwój obrót w roku kalendarzowym bez Vat (netto)Korzyści
1.Silver VOAVOA15 000 - 27 200 PLN bez VAT- specjalne promocje **
2.Gold VOCVOC27 200 - 55 000 PLN bez VAT- najmniejszy wariant opakowania zawsze w korzystniejszej cenie opakowania średniego
- specjalne promocje **
3.VIPVIP55 000 - 110 000 PLN bez VAT- darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 500 Kč netto (tj. ok. 84,00 Zł netto) - maksymalnie 20 zamówień w miesiącu
- najkorzystniejsza cena jednostkowa bez względu na to jaki wariant opakowania danego towaru zostanie zakupiony
- pierwszeństwo w skompletowaniu zamówienia
- upominek przy osiągnięciu wymaganego rocznego obrotu
- specjalne promocje na towary, które najlepiej się sprzedają
4.Top VIPVIP110 000 - 250 000 PLN bez VAT- korzyści przewidziane dla klienta o statusie VIP + dodatkowe:
- indywidualne ustalenia
- faktura w wersji papierowej bez dodatkowych opłat
5.Top VIP +VIP250 000 PLN bez VAT i więcej. - korzyści tożsame z statusem klienta VIP, TOP VIP + dodatkowe:
- specjalny upominek przy osiągnięciu wymaganego rocznego obrotu

 

** Konkretna forma promocji jest ustalana każdorazowo przez dział handlowy firmy Stoklasa textilní galanterie s. r. o. i będzie ogłaszana z wyprzedzeniem za pośrednictwem newslettera.

Abyś mógł korzystać z wszystkich profitów jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów, polecamy zapisać się do naszego newslettera. Za jego pośrednictwem będziesz informowany o bezpłatnej wysyłce, promocjach, specjalnych kuponach i najnowszych towarach z naszej oferty.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem