www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm

Kod towaru: 930778
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 11x11 cm
Rozmiary :
Proszę wybrać opcję:
2 szary
4 fiolet pastela
w przygotowaniu
5 fioletowo-różowy
w przygotowaniu
6 jasnyniebieski
w przygotowaniu
1 biały
wyprzedane
3 czarny
wyprzedane
mix losowo wybranych wzorów
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
7,04 PLN / szt. 7,04 PLN
10 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
4,58 PLN / szt. 45,80 PLN
30 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
3,21 PLN / szt. 96,30 PLN
1 szt.
7,04 PLN / szt.
7,04 PLN
10 szt.
4,58 PLN / szt.
45,80 PLN
30 szt.
3,21 PLN / szt.
96,30 PLN

Cena z VAT
7,04 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Ramka/pudełko z przezroczystą folią to elegancki i praktyczny dodatek do eksponowania i wręczania biżuterii. Przezroczysta folia zapewnia doskonały widok przechowywanych przedmiotów. Pudełko jest otwierane, a wewnątrz znajduje się podwójne, przezroczyste okienko , w którym można umieścić na przykład biżuterię. Folia wewnątrz jest bardzo elastyczna, dopasuje się do włożonej zawartości i szczelnie ją otuli. Pudełko jest wytrzymałe , nadaje się nie tylko do użytku osobistego, ale również jako doskonałe opakowanie na prezent lub eksponat w sklepie. Nadaje się do wielokrotnego użytku.
Stojak do ramki znajduje się pod kodem 940501.
  • Wymiary: 11 x 11 cm
  • Wysokość: 2 cm
  • Wymiary wewnętrzne: 9,2 x 9,2 cm
Skład
folia, plastik
Techniki
pakowanie prezentów
Style
Elegancki, Business, Casual
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Pudełeczko dekoracyjne 7x9 cm
Pudełeczko dekoracyjne 5x5 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 7x7 cm
Plastikowa ramka / pudełko / ekspozytor 3D z przezroczystą folią 9x9 c

Zakup hurtowy

2 szary
Wprowadź poprawną ilość
4 fiolet pastela
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
5 fioletowo-różowy
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
6 jasnyniebieski
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
1 biały
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 02/2027
Wprowadź poprawną ilość
3 czarny
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 11/2026
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
Ustaw monitorowanie dyspozycji
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.