www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Pianka Foamiran 60x70 cm 790106

Cena za paczkę (10 szt.):
69,90 PLN bez VAT
Cena za szt.: 6,99 PLN bez VAT
Zamówienie i rozliczenie
1

Mix zostanie losowo wybrany z aktualnie dostępnych kolorów.
2
Wybierz opakowanie po:
1 szt.
7,65 PLN / 1szt.
5 szt.
6,99 PLN / 1szt.
10 szt.
6,99 PLN / 1szt.
Cena bez VAT
3
Liczba opakowań i zakup:
KUP
Kod towaru:790106
Skład-kompozycja:pianka
Kod celny:3926909700

Opis towaru

Foamiran to cienka piankowa guma, która jest w dotyku podobna do zamszu. Jest specjalnością dla wszystkich miłośników prac kreatywnych, a przede wszystkim florystyki. Czy już gdzieś widziałeś fantastyczne sztuczne kwiaty, które wyglądały jak żywe? Na pewno były wykonane z foamiranu.
Materiał ten można dodatkowo malować co daje mu nieograniczone możliwości użycia. W florystyce, scrapbookingu można nim ozdobić spinki, opaski, wieńce itp. Kwiaty są niewiarygodnie realne. Łatwo się z niego wycina z pomocą ozdobnych dziurkaczy. Gotowe produkty nie mają problemów związanych z wahaniem temperatur, wilgotnością, kurzem czy ciśnieniem mechanicznym. Foamiran jest bardzo plastyczny, podczas ogrzewania i niewielkim rozszerzeniu, bardzo łatwo modeluje się i zyskuje pożądany kształt. Dodatkowo zachowuje ten kształt na stałe. Łatwo zyskać obróbkę powierzchni z pomocą żyłkowania, można go malować farbami akrylowymi i olejowymi jak i pastelami. Komponenty z foamiranu klei się z sobą z pomocą pistoletu na klej.

Foamiran dowozimy z Iranu.
- rozmiary mogą się różnić, +/- 0,5-1 cm. Może różnić się grubością, która może być różna nawet na jednym arkuszu pianki.
- na piance czasami występują pory lub dziurki, ale żadna z tych właściwości nie oznacza, że towar jest wadliwy, ta właściwość materiału jest związana ze specyfiką wyrobu tej masy.
- jaśniejsze plamki lub niejednorodny odcień nie są wadą, odcień można całkiem ujednolicić poprzez malowanie (przy wyrobie kwiatów materiał zazwyczaj maluje się).

  • Szerokość: 60 cm
  • Długość: 70 cm
  • Grubość: 1,0 - 1,5 mm

Skład-kompozycja

pianka

Techniki

florystyka

scrapbooking

tworzenie dekoracji

wyrób kwiatów

wyrób opasek

Utrzymanie


Chcesz otrzymać na email informację, że cena tego towaru została obniżona?

Znalazłeś błąd, niedokładność lub brak informacji w opisie towaru? Daj nam znać!

Podobny towar

Drewniane dłutko kulkowe na Foamiran
Drewniane dłutko kulkowe na Foamiran
Drewniany, okrągły przyrząd świetny do każdej pracowni, która wykonuje pracę z foamiranem. Dzięki kuleczkom o różnych rozmiarach ...
Cena: 5,10 PLN /
Pianka Foamiran listki
Pianka Foamiran listki
Listki z foamiranu do wyrobu kwiatów ułatwią i przyśieszą pracę. Foamiran to cienka piankowa guma, która jest w dotyku podobna ...
Cena: 4,12 PLN /

Obsługa klienta

Mgr. Małgorzata Kobierska (+48) 513 914 476 eshop@stoklasa.pl

Pytania klientów

Nie ma żadnych komentarzykarty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem