Nasz sklep internetowy działa, a zamówienia realizujemy na bieżąco. Dostawa może się opóźnić ze względu na duże obciążenie firm transportowych. Dziękujemy za zrozumienie.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Ozdabianie maseczek

20.4.2020 | | Obejrzano: 3139x
Aby noszenie maseczek było trochę przyjemniejsze, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na to jak ozdobić swoją maseczkę i stać się oryginalnym. Niech obowiązek stanie się zabawą.

 

 

Jak być innym? Jak się wyróżniać? Jak być oryginalnym? Jak pokazać swój styl? 

Są to pytania, na które wiele osób stara się dziś znaleźć odpowiedź, ponieważ jesteśmy zmuszeni schować swój uśmiech pod maseczką. 

 

 

Kredki woskowe do tkanin

Namaluj swój obrazek na bawełnianej masce i utrwal go żelazkiem, prasując go przez papier do pieczenia. 

Po przeprasowaniu obrazek można prać.

 

 

 

 

Mazaki do tkanin

Mazaków, w odróżnieniu od kredek świecowych, nie trzeba prasować. Wystarczy pozostawić je do zaschnięcia i wyprać dopiero po 24 godzinach. 

Do malowania można użyć plastikowych szablonów.

 

 

 

 

Broszki

Prosty sposób na to jak szybko ozdobić swoją maseczkę to przypięcie do niej wesołej broszki. Przed każdym praniem można ją łatwo zdjąć.

 

  

 

 

Naprasowanki

Naprasowankę naprasujesz na maseczkę w wyższej temperaturze żelazka. Zalecamy ją także dodatkowo przyszyć, aby podczas prania nie odkleiła się.

 

 

 

Broszki i odznaki

Originalną i delikatną ozdobą może być także odznaka, którą łatwo odepniesz przed wypraniem.

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem