www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Otwarcie zakładu krawieckiego Stoklasa

12.8.2020 | | Obejrzano: 3663x
W dzisiejszych czasach chodzi o oryginalność i powrót do tradycyjnych wartości. A ponieważ łączy nas zamiłowanie do kreatywnego tworzenia i szycia, zrodził się pomysł posiadania własnej szwalni.

 

šicí dílna Stoklasa

 

W ciągu miesiąca udało nam się zbudować nowe pomieszczenie w Bolaticach i wyposażyć je w profesjonalne maszyny do szycia, overloki i inne, potrzebne dla naszych szwaczek, narzędzia. Otwarcie zakładu krawieckiego miało miejsce 4. 5. 2020 i natychmiast wszyscy zabrali się do pracy.

 

šicí dílna Stoklasa Hana Pilčíková    šicí dílna Stoklasa


Zdolne krawcowe pod okiem pani manager Hany Pilčíkovej tworzą oryginalne towary w nowocześnie
wyposażonej pracowni. „Maszyny do szycia nie są nam obce. Nasza wyjątkowość polega również na możliwości czerpania wyłącznie z własnego asortymentu. Szyjemy dekracyjne przedmioty, dodatki do domu, asortyment dla dzieci i niemowląt. Każdy znajdzie coś dla siebie w stale rozrastjącej się ofercie naszej pracowni." dodaje z uśmiechem pani Pilčíková.

Tak więc pracowania stała się miejscem, w którym zostanie wykorzystane doświadczenie i wiedza całego zespołu kreatywnego. Jednymi z pierwszych produktów, które opuściły szwalnię, były zasłony. Stopniowo asortyment się rozszerzał.

 

Tekstylia domowe

Możesz uczynić swój dom przytulnym dzięki ciekawej pościeli, obrusom i innym dodatkom.

 povlak na polštář ložní povlečení  maska na spaní

 

 

Dla dzieci i niemowląt

Aby dzieci czuły się komfortowo, używamy materiałów certyfikowanych i bezpiecznych dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Hitem są miękkie tkaniny minky w wariancie w kropki i bez.

 

fleece korunka hnízdo pro miminko dekorační polštář

 

 

 

Jako nowość w e- sklepie znajdziesz takie logo, jako oznaczenie produktów prosto z zakładu krawieckiego Stoklasa: 

 

logo šicí dílna Stoklasa

 

Wszystkie oryginalne produkty z zakładu krawieckiego Stoklasa znajdują się w jednym miejscu.

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2021.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem