www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Opaska damska z węzłem boucle

Kod towaru: 620445
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Opaska damska z węzłem boucle
Szerokość :
Proszę wybrać opcję:
1 jasnybeżowy
2 pudrowy
3 musztardowy
4 szary jasny
5 niebieskoszary
6 czarny
mix losowo wybranych wzorów
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 168 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
24,20 PLN / szt. 24,20 PLN
3 szt.
Magazyn 56 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
15,75 PLN / szt. 47,25 PLN
6 szt.
Magazyn 28 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
11,03 PLN / szt. 66,18 PLN
1 szt.
24,20 PLN / szt.
24,20 PLN
3 szt.
15,75 PLN / szt.
47,25 PLN
6 szt.
11,03 PLN / szt.
66,18 PLN

Cena z VAT
24,20 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Damska opaska boucle skrzyżowana na czole to stylowy dodatek na chłodniejsze dni, gdy potrzebujesz ogrzać uszy. Podwójna warstwa zapewnia dodatkową izolację, co docenisz w wietrzną pogodę. Opaska jest bardzo przyjemna w dotyku.
Obwód mierzone na płasko wynosi 46 cm, po rozciągnięciu 84 cm.
  • Obwód: 46 - 84 cm
  • Szerokość: 10 cm
  • Podwójna
Skład
poliester, elastan
Style
Casual
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Rękawiczki damskie jednopalczaste
Opaska bawełniana szeroka
Szal / pled zimowy boucle z frędzlami 60x195 cm

Zakup hurtowy

1 jasnybeżowy
Wprowadź poprawną ilość
2 pudrowy
Wprowadź poprawną ilość
3 musztardowy
Wprowadź poprawną ilość
4 szary jasny
Wprowadź poprawną ilość
5 niebieskoszary
Wprowadź poprawną ilość
6 czarny
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Opaska damska z węzłem boucle

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.