www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Okulary imprezowe / karnawałowe kwiaty

Kod towaru: 930699
Okulary imprezowe / karnawałowe kwiaty
Okulary imprezowe / karnawałowe kwiaty
Okulary imprezowe / karnawałowe kwiaty
Okulary imprezowe / karnawałowe kwiaty
Okulary imprezowe / karnawałowe kwiaty
Typ :
Proszę wybrać opcję:
1 biały
2 różowy jasny
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 144 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
6,13 PLN / szt. 6,13 PLN
6 szt.
Magazyn 24 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
3,99 PLN / szt. 23,94 PLN
12 szt.
Magazyn 12 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
2,79 PLN / szt. 33,48 PLN
1 szt.
6,13 PLN / szt.
6,13 PLN
6 szt.
3,99 PLN / szt.
23,94 PLN
12 szt.
2,79 PLN / szt.
33,48 PLN

Cena z VAT
6,13 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Karnawałowe okulary w kształcie kwiatów to zabawny i radosny dodatek na każdą okazję, niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie urodzinowe, karnawał, dyskoteka, wieczór panieński itp.
Wszystkie okulary są plastikowe, łącznie z ciemnymi szkłami.
Średnica kwiatu wynosi 9,5 cm.
  • Szerokość: 13,5 cm
  • Wysokość: 9,5 cm
Skład
plastik
Techniki
aranżacje na imprezy i uroczystości, fotobudka, wieczór kawalerski/panieński
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Spódniczka karnawałowa
Kapelusz imprezowy / karnawałowy / cylinder metaliczny
Krawat z cekinami

Zakup hurtowy

1 biały
Wprowadź poprawną ilość
2 różowy jasny
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Sznurek bawełniany Ø12 mm skręcany, nawój 10 m, macrame

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.