www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Przewodnik subskrypcji  XML feed

 

Szanowni klienci,


przygotowaliśmy dla Was nowy sposób subskrypcji XML feed przez Wasze sklepy internetowe. Na podstawie Waszych sugestii i naszych technicznych możliwości, staraliśmy się subskrypcję XML feed w jak największym stopniu uprościć, przyspieszyć i umożliwić Wam jak największą kontrolę nad ostatecznym kształtem plików. W nowym interfejsie użytkownika będziecie łatwiej mogli wybrać XML feed, który najlepiej odpowiada Waszym potrzebom. Spójrzcie na  strukturę XML feed. Tłumaczenie tagów

Korzyści:

  • Personalizacja = możecie sami wybrać strukturę XML, asortyment i ceny, które będziemy Wam wysyłać. Możecie pobrać kompletne dane, lub jedynie plik zawierający ceny i stany magazynowe, który jest znacznie mniejszy i ekonomiczniejszy.
  • Uproszczenie = w intuicyjnym interfejsie możecie wybrać dokładnie taką wersję XML jaką właśnie potrzebujecie i zmieniać ją w dowolnym momencie, nie wymagając od nas ponownego dostępu do nowego adresu URL.  Wystarczy tylko jedno żądanie i tworzenie feed  macie pod pełną kontrolą, bezpośrednio ze swojego konta użytkownika.
  • Prędkość = pobierzecie tylko to, co potrzebujecie. To wyraźnie przyspieszy pobieranie i pozwoli uniknąć problemów z ograniczeniem przesyłania lub przekroczeniem dozwolonego czasu ładowania.
  • Bezpieczeństwo = do waszego XML feed macie  dostęp tylko Wy przez kontro chronione hasłem i bezpiecznym połączeniem.

 

Co trzeba zrobić aby pobrać XML feed?

  1. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta klienta w hurtowni Stoklasa, należy zarejestrować się.
  2. Wyślij prośbę o możliwość subskrypcji XML feed. Wystarczy wysłać email na adres: marketing@stoklasa.cz Do tematu wpisz "Prośba o subskrypcję xml feedu". V e-mailu podaj Twoje imię i nazwisko, stronę internetową na której prowadzisz swój sklep internetowy, Twój numer klienta lub email za pomocą którego logujesz się do swojego konta w hurtowni Stoklasa. Możesz dołączyć również kontakt telefoniczny na wypadek, kiedy będziemy potrzebować nieco uściślić w feed.
  3. Na podstawie Twoich danych przygotujemy dla Ciebie umowę dostawca-odbiorca, którą wyślemy Ci na email. Zapoznaj się z wzorem umowy.
  4. Umowę wydrukuj, podpisz, zeskanuj i odeślij na e-mail zwrotny.
  5. Po otrzymaniu umowy, potwierdzimy Ci jej przyjęcie i w Twoim koncie klienta Hurtowni Stoklasa  (w zakładce "Moje konto") pojawi się nowa funkcja XML feed"

Podpis i wypełnienie warunków umowy dostawca - odbiorca jest warunkiem subskrypcji XML feed.

UWAGA: Zmiana subskrypcji XML feed dotyczy wszystkich obecnych odbiorców (subskrybentów). Nie wahaj się z przejściem na nowy system. Obecne adresy URL, z których pobierany jest XML feed przestaną działać od 01. 07. 2019!

 

Jak wytworzyć XML feed?

Zaloguj się do swojego konta użytkownika. Wybierz zakładkę "Moje konto"


 

Z menu opcje wybierz zakładkę "XML feed"


 

Znajdujesz się w interfejsie do tworzenia XML feed. Prosimy, zapoznaj się z warunkami. Tworzenie XML feed rozpocznij od wyboru języka.


 

Kontynuuj, wybierając cenę


 

Wybierz strukturę XML. "Kompletny XML feed" zawiera wszystkie, dostępne informacje dotyczące towarów w tym opisy, zdjęcia, wymiary itp.,  "tylko ceny i stan magazynowy" zawiera tylko informację o cenach i stanach magazynowych, ta wersja jest wygodniejsza przy częstych aktualizacjach. "Kompletny XML feed - Heureka" zawiera wszystkie informacje o towarach  w specyfikacji dla porównywarki cen Heureka. Jeśli nie wiesz jak typ wybrać, skontaktuj się z naszym działem wsparcia technicznego (kontakt podany niżej).


 

Kontynuuj, wybierając kategorię towarów. Kategorie kopiują sortowanie towarów, tak jak używamy ich w naszym sklepie internetowym. Jeśli nie oferujesz całego, naszego asortymentu ale specjalizujesz się tylko w niektórych kategoriach (np. tylko w biżuterii), dla Ciebie jest  korzystniejsze pobrać tylko tą kategorię. Wyniki XML feed będą znacznie mniejsze i będzie się on szybciej ładował. Możesz pobierać więcej typów XML feed (np. biżuteria i koraliki)  Dla każdego z nich system wygeneruje własny URL adres.


 

Teraz naciśnij przycisk "Wygeneruj adres feed"

 

Pojawi się unikalny adres, z którego będziesz mógł pobrać swój XML feed. Wprowadź go w odpowiednie miejsce swojego sklepu internetowego lub przekaż go administratorowi swojego sklepu internetowego.

 

Do kogo zwrócić się o poradę?

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszym specjalistą poprzez e -mail: petr.sliva@stoklasa.cz.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem