www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Nożyczki długość 13,5 cm z wzorem

Kod towaru: 950083
Nożyczki długość 13,5 cm z wzorem
Nowość
Nożyczki długość 13,5 cm z wzorem
Nożyczki długość 13,5 cm z wzorem
Nożyczki długość 13,5 cm z wzorem
Nożyczki długość 13,5 cm z wzorem
Proszę wybrać opcję:
1 różowy jasny
2 pomarańczowy
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 340 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
10,22 PLN / szt. 10,22 PLN
2 szt.
Magazyn 170 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
6,65 PLN / szt. 13,30 PLN
6 szt.
Magazyn 56 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
4,66 PLN / szt. 27,96 PLN
1 szt.
10,22 PLN / szt.
10,22 PLN
2 szt.
6,65 PLN / szt.
13,30 PLN
6 szt.
4,66 PLN / szt.
27,96 PLN

Cena z VAT
10,22 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

  • Długość ostrzy: 5,5 cm
  • Całkowita długość: 13,5 cm (5")
  • Waga: 33 g
  • Rękojeść plastikowa
Skład
stal nierdzewna, plastik
Techniki
klejenie i cięcie, scrapbooking
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Nożyczki długość 13 cm
Ostrzałka do nożyczek Fiskars
Nożyczki tytanowe Fiskars długość 21 cm
Nożyczki Fiskars długość 21 cm z wzorem

Zakup hurtowy

1 różowy jasny
Wprowadź poprawną ilość
2 pomarańczowy
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.