www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Naprasowanka pies Yorkshire

Kod towaru: 400402
Naprasowanka pies Yorkshire
Naprasowanka pies Yorkshire
Naprasowanka pies Yorkshire
Naprasowanka pies Yorkshire
Naprasowanka pies Yorkshire
Proszę wybrać opcję:
brązowy - szary
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 396 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
4,91 PLN / szt. 4,91 PLN
10 szt.
Magazyn 34 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
3,19 PLN / szt. 31,90 PLN
30 szt.
Magazyn 11 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
2,24 PLN / szt. 67,20 PLN
1 szt.
4,91 PLN / szt.
4,91 PLN
10 szt.
3,19 PLN / szt.
31,90 PLN
30 szt.
2,24 PLN / szt.
67,20 PLN

Cena z VAT
4,91 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Naprasowanka z motywem psa ma haft na całej powierzchni. Można jej używać jako ozdoby na ubraniach i akcesoriach, ale można ją również wykorzystać do zakrycia drobnych defektów (dziur, plam) na materiale.

Instrukcja obsługi:
1) Na czystą i suchą tkaninę połóż aplikację, tkanina nie może być nakrochmalona.
2) Połóż na deskę do prasowania tak, aby aplikacja znajdowała się od spodu a na niej tkanina.
3) Żelazko nastaw na 150°C.
4) Przeprasuj aplikację z większą siłą przez 8 - 10 sekund, pozostaw do schłodzenia.

Zalecamy dodatkowo przyszyć lub przykleić naprasowanki, aby podczas prania nie odkleiły się.

  • Wymiary: 7,5 x 8 cm
Skład
poliester, bawełna, warstwa polietylenowa
Techniki
szycie odzieży dziennej, ozdabianie odzieży
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Naprasowanka wyszywana pies
Naprasowanka kotek
Naprasowanka koń
Naprasowanka jamnik

Zakup hurtowy

brązowy - szary
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.