www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

FORMULARZ WYSZUKIWANIA TOWARU

W prawej górnej części strony znajduje się okienko oznaczone: Wyszukiwanie towaru. Formularz ten służy do wyszukiwania towaru według wpisanej nazwy lub kodu.

 

Porady dotyczące wyszukiwania

1. Nie trzeba wpisywać całego słowa, wystarczy tylko rdzeń. Jeśli na przykład wpiszesz ciąg znaków wstążki, nie wyświetli się towar o nazwie wstążka taftowa, dlatego, że nie występuje w nim słowo wstążki. Jeśli wpiszesz wstążk, wyświetli się i wstążka i wstążki.

2. Nie wpisuj kilku słów. Jeśli szukasz towaru: wstążka taftowa, nie wyświetli Ci się towar nazwany taftowa wstążka. Wyszukiwarka uwzględnia porządek słów. Wpisz więc tylko taftowa a znajdziesz wszystkie.

3. Jeśli zaznaczysz okienko: szukaj w opisie towaru, zostaną znalezione wszystkie towary, które zawierają wpisany ciąg znaków w nazwie, ale również te, które zawierają szukane słowo w opisie.

4. Jeśli znasz kod towaru lub jego część, możesz również wpisać go do wyszukiwarki.

 

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2021.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem