www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany

Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm

Kod towaru: 620060
Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm
Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm
Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm
Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm
Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm
Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm
Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm
Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 30x45 cm
Rozmiary :
Proszę wybrać opcję:
1 Off White - biały
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
2 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
22,35 PLN / szt. 44,70 PLN
6 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
20,30 PLN / szt. 121,80 PLN
2 szt.
22,35 PLN / szt.
44,70 PLN
6 szt.
20,30 PLN / szt.
121,80 PLN

Cena z VAT
44,70 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Tekstylna, ażurowa podkładka z haftem maszynowym w kwiaty elegancko ozdobi Twój dom. To idealne rozwiązanie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, takie jak rodzinne obiady czy świąteczne uczty. Podkładka jest jednostronna, ze sztywnymi brzegami.
Bieżnik/obrus do zestawu znajdziesz pod kodem 620057.
  • Wymiary: 30 x 45 cm
Skład
100% poliester
Style
Retro, Country, Vintage
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Mata stołowa / podkładka tekstylna wyszywana 32x47 cm
Mata stołowa / podkładka tekstylna kwadratowa 40x40 cm

Zakup hurtowy

1 Off White - biały
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.