www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Łącznik do biżuterii anielskie skrzydła 20x7 mm

Kod towaru: 360514
Łącznik do biżuterii anielskie skrzydła 20x7 mm
Łącznik do biżuterii anielskie skrzydła 20x7 mm
Rozmiary :
Proszę wybrać opcję:
platyna
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
10 szt.
Magazyn 587 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
1,17 PLN / szt. 11,70 PLN
50 szt.
Magazyn 117 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,76 PLN / szt. 38,- PLN
200 szt.
Magazyn 29 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,53 PLN / szt. 106,- PLN
10 szt.
1,17 PLN / szt.
11,70 PLN
50 szt.
0,76 PLN / szt.
38,- PLN
200 szt.
0,53 PLN / szt.
106,- PLN

Cena z VAT
11,70 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Małe skrzydełka z sercem, których możesz użyć przede wszystkim do wyrobu pięknych małych aniołków. Skrzydła są malutkie. Możesz wykorzystać aniołka jako miły przezent. Możesz nimi ozdobić prezent, kartkę z życzeniami itp.
Skrzydła są dwustronne, wykonane z metalu niemagnetycznego.

Instrukcja obsługi: na nit biżuteryjny nawlecz korpus aniołka. Można użyć do tego większych koralików, koralika kwiatka, który stworzy piękną suknię itp. Następnie należy nawlec skrzydła, a na koniec główkę z koralika. Z metalowej nakładki można dodatkowo stworzyć czapeczkę dla aniołka. Kleszczami zagnij nit w prawo. Skróć nit do długości około 1 cm od zagięcia. Na koniec okrągłymi kleszczami stwórz oczko.

  • Szerokość: 20 mm
  • Wysokość: 7 mm
  • Otwór do przewlekania: 1,4 mm
Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - niebezpieczeństwo połknięcia
Skład
niemagnetyczny metal - można prać
Techniki
wyrób torebek, toreb i portfeli, tworzenie dekoracji, tworzenie aniołków, figurek i zwierzątek
Style
Romantyczny
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Łącznik metalowy 22x7 mm skrzydła
Koraliki szklane mix szlifowane 2 jakość

Zakup hurtowy

platyna
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.