www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany

Kreda krawiecka woskowana

Kod towaru: 020869
Kreda krawiecka woskowana
Kreda krawiecka woskowana
Proszę wybrać opcję:
1 biały
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
5 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
3,96 PLN / szt. 19,80 PLN
15 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
3,57 PLN / szt. 53,55 PLN
50 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
3,57 PLN / szt. 178,50 PLN
5 szt.
3,96 PLN / szt.
19,80 PLN
15 szt.
3,57 PLN / szt.
53,55 PLN
50 szt.
3,57 PLN / szt.
178,50 PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 19 klientów
Cena z VAT
6,09 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Kreda krawiecka wykonana z pierwszorzędego i nietoksycznego wosku. Jest odpowiednia przede wszystkim do wełny, grubszych materiałów i tapicerek gdyż mają dobrą przyczepność i długotrwałą widoczność.
Przed użyciem należy wypróbować kredę na kawałku materiału. Ze względu na to, że kredę ciężej się usuwa, zalecamy rysować nią na lewej stronie tkaniny.
Kredy użyjesz nie tylko do tkanin, ale także do gumy, drewna, metalu lub betonu.
  • Wymiary: 4 x 5 cm
Skład
wosk
Techniki
szycie - pozostałe
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Centymetr krawiecki
Spinacze / klipsy do tkanin 18x33 mm

Zakup hurtowy

1 biały
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.