www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Końcówka metalowa do sznurka Ø5 mm / ozdoba

Kod towaru: 840451
Końcówka metalowa do sznurka Ø5 mm / ozdoba
-45%
Końcówka metalowa do sznurka Ø5 mm / ozdoba
Końcówka metalowa do sznurka Ø5 mm / ozdoba
Końcówka metalowa do sznurka Ø5 mm / ozdoba
Końcówka metalowa do sznurka Ø5 mm / ozdoba
Końcówka metalowa do sznurka Ø5 mm / ozdoba
Proszę wybrać opcję:
1 nikiel
2 czarny nikiel
3 różowozłota
mix losowo wybranych wzorów
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
2 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
1,12 PLN / szt. 2,24 PLN
10 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
0,73 PLN / szt. 7,30 PLN
100 szt.
Magazyn 3 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
0,65 PLN / szt. 65,- PLN
2 szt.
1,12 PLN / szt.
2,24 PLN
10 szt.
0,73 PLN / szt.
7,30 PLN
100 szt.
0,65 PLN / szt.
65,- PLN

Pierwotna cena
119,- PLN
Cena z VAT
65,- PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Metalowa końcówka ozdobi sznurki na strojach kąpielowych, bluzach, kurtkach lub płaszczu. Jest świetna także na torebki i butyy.
Sznurek można przewlec przez końcówkę i zakończyć węzełkiem.

Końcówka jest świetna do sznurków o średnicy do 5 mm.
  • Wymiary: 10 x 11 mm
  • Otwór do przewlekania: 5 mm
  • Waga: 2 g
Skład
metal nierdzewny - można prać
Techniki
wyrób torebek, toreb i portfeli, ozdabianie obuwia, ozdabianie odzieży
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Sznurek bawełniany skręcany Ø5 mm macrame

Zakup hurtowy

1 nikiel
Wprowadź poprawną ilość
2 czarny nikiel
Wprowadź poprawną ilość
3 różowozłota
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.