Najniższa cena na rynku. Szpilki ze szklaną główką. Dotyczy największego wariantu opakowania. Aby wziąć udział w tej promocji wymagana jest rejestracja (bądź założenie konta) na podmiot gospodarczy w naszym sklepie. Kup teraz.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Kolorowe przyjęcie w ogrodzie

4.6.2019 | | Obejrzano: 1087x
Przygotowujesz piękne i niezapomniane przyjęcie w ogrodzie? Wybraliśmy dla Ciebie dekoracje, które mogą się przydać.

Słońce grzeje na dworze, a wieczory skłaniają do grilowania i biesiadowania z przyjaciómi.

Jeśli szykujesz imprezę urodzinową czy po prostu imprezę w ogrodzie przygotuj potrawy, rozpal grilla, schłodź napoje, zmieszaj koktajle, a ozdoby wybierz u nas.

  

 

 

1)ZASTOSUJ ŻYWE KOLORY

Ważna jest nie tylko dekoracja stołu, na przykład z pomocą ciekawego nakrycia lub serwetki. Dla osiągnięcia wspaniałego efektu imprezy należy odpowiednio połączyć kolory i zastosować takie, które najlepiej wyróżnią się w danej przestrzeni.

Nasz pomysł: Użyj papieru krepowego pociętego na paski i zawieś je na sznurku na przykład na pergoli lub między drzewami. Pomysł jest sprawdzony i prosty.

 

2) WSZĘDZIE BALONY

Bez balonów nie może odbyć się żadna prawdziwa impreza ani ślub. Można użyć małych, dużych, w różnym kształcie, wypełnionych konfetti lub też balonów świecących. Wszystkie stworzą odpowiednią atmosferę. Z dmuchanych liter można stworzyć ciekawy napis lub imię solenizanta i wkomponować je w przestrzeń imprezy.

 

 

  

 

 

3) WISZĄCE DEKORACJE I OŚWIETLENIE

Do ozdobienia przestrzeni można użyć kolorowych pomponów i papierowych rozet w różnych rozmiarach. Wraz z balonami stworzysz tak świetną dekorację w miejscu, gdzie będzie odbywać się impreza. Dla podkreślenia wieczornej atmosfery można użyć świeczek, świeczników lub wiszącego oświetlenia.

 

  

 

 

4) ZABAWA DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Żadna porządna impreza nie obejdzie się bez zabawy. Juz na zaproszeniu możesz napisać, że na imprezę można wejść tylko w danym stroju (możesz określić na przykład kolor ubrań, kapelusz, maski tematyczne...).

Dzieci zachwycą się prostymi grami, tworzeniem masek lub malowaniem twarzy. Dla dorosłych proponujemy fotobuudkę, którą wystarczy wyposażyć w dowcipne rekwizyty, peruki, kapelusze, tła. Wspólna zabawa zbliża, a wam pozostaną niezwykłe wspomienia na zdjęciach.

  

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem