www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Kolor roku 2020 - classic blue

30.1.2020 | | Obejrzano: 1331x
Kolorem tego roku wyznaczonym przez Instytut Pantone jest kolor classic blue, który jest symbolem spokoju, zaufania, bezpieczeństwa i harmonii. Wszyscy kochają kolor niebieski. Zainspiruj się u nas.

 

Firma Pantone regularnie wyznacza kolor roku, który ma wpływ nie tylko na projektowanie wnętrz, ale także na przemysł modowy. Jej opinię szanuje cały świat. Na rok 2020 kolorem roku został wybrany kolor 19-4052 Classic Blue. Klasyczny niebieski, jaki znamy z podstawowej palety kredek, w tym roku zobaczymy wszędzie. 

Wyraża on stabilność, pewność, spokój, wiarę w siebie i wzajemne zrozumienie, jest ponadczasowy i elegancki. 

Classic blue jest popularnym kolorem i pasuje każdej kobiecie, jest świetny na każdą okazję - na spacer, na trening, do pracy, na spotkanie czy na uroczyste okazje.

 

  

  

 

 

 

Jak wybierany jest kolor roku?


Kolor roku jest określany zawsze w grudniu roku poprzedniego. Eksperci od kolorów z Instytutu Pantone każdego roku podróżują po całym świecie w poszukiwaniu nowych trendów, które mają wpływ na design, modę, rozrywkę, film i styl życia.  Kolejne impulsy przynoszą także nowe technologie, tkaniny czy nadchodzące światowe uroczystości sportowe.

 

Trochę kolorowej historii

 

 


Czy wiesz, że z pomocą kolorów możesz mieć wpływ na emocje, a nawet leczyć się?

KOLOROTERAPIA to metoda leczenia wibracjami kolorów. Kolory mogą wpływać na nasze emocje, humory, funkcjonalność organów, koncentrację, relaksację i odczuwanie temperatury. 

NIEBIESKI jest kolorem spokoju, harmonii i nieskończoności. Uspokaja, ale jednocześnie pomaga zwiększyć koncentrację. Ten kolor wzmacnia siłę życia, przynosi spokój i ciszę. Niebieski sprawdzi się przy alergiach, astmie, uśmierza ból i ogólnie uspokaja.

 

  

  

 

 

WSKAZÓWKA: Niebieski kolor można łatwo łączyć z wieloma innymi kolorami - od ciemnej zieleni po pudrowy róż i, z zeszłorocznym kolorem roku, koralem. Firma Pantone zawsze proponuje do zestawienia koloru roku cztery neutralne kolory, z którymi można go połączyć.

 

 

 

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem