www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Klamra metalowe otwór do przewlekania 20 mm

Kod towaru: 630575
Klamra metalowe otwór do przewlekania 20 mm
Nowość
Klamra metalowe otwór do przewlekania 20 mm
Klamra metalowe otwór do przewlekania 20 mm
Klamra metalowe otwór do przewlekania 20 mm
Klamra metalowe otwór do przewlekania 20 mm
Proszę wybrać opcję:
1 nikiel
2 różowozłota
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
7,36 PLN / szt. 7,36 PLN
6 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
4,79 PLN / szt. 28,74 PLN
12 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
3,35 PLN / szt. 40,20 PLN
1 szt.
7,36 PLN / szt.
7,36 PLN
6 szt.
4,79 PLN / szt.
28,74 PLN
12 szt.
3,35 PLN / szt.
40,20 PLN

Cena z VAT
7,36 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

  • Szerokość do otworu do przewlekania: 20 mm
  • Średnica: 32 mm
  • Waga: 11 g
Skład
metal
Techniki
wyrób torebek, toreb i portfeli
Style
Elegancki
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Klamra z perełkami, otwór 23 mm, do sukienek, tunik, apaszek i pasków
Taśma poliestrowa gładka z połyskiem szerokość 20 mm
Zapięcie ozdobne szerokość otworu do przewlekania 20 mm
Klamra / sprzączka metalowa otwór do przewlekania 25 mm

Zakup hurtowy

1 nikiel
Wprowadź poprawną ilość
2 różowozłota
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.