Szanowni Państwo, pomimo wyjątkowej sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy, nasza hurtownia stale pracuje. Staramy się jak najszybciej uzupełniać zapasy towarów i przygotowywać Państwa zamówienia, ponownie realizujemy też wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Instrukcja obciągania guzików

14.10.2019 | | Obejrzano: 1090x
Przygotowaliśmy dla ciebie instrukcję jak z pomocą praski obciągnąć guzik.

 

 

Czy wiesz jak stworzyć swój oryginalny guzik?

Czego będziesz potrzebować:

1) Guzik do obciągania, który składa się z dwóch części.

2) Tkanina do pokrycia guzika. Można wybrać różne materiały w zależności od tego jaki design ci się podoba i pasuje do odzieży, na którą przyszyjesz gotowy guzik.

3) Dziurkacz, z pomocą którego wytniesz w tkaninie wymagany kształt. (Do obciągania mniejszej ilości guzików można użyć także nożyczek).

4) Ręczna praska a zagniatacz w danym rozmiarze.

 

 

   

 

 

Fotoinstrukcja dla Ciebie

 

Jeśli będziesz mocować guzik na beret tak jak my, w miejscu gdzie chcesz zamocować guzik, zrób dziurkę szydełkiem i z pomocą młotka zamocuj go po wewnętrznej stronie beretu. Jeśli będziesz obciągać guzik z oczkiem, wystarczy go przyszyć. 

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem