Świętujemy 34. urodziny firmy! Dla zarejestrowanych klientów rabat 20% na towary oznaczone ikonką tortu.Więcej tutaj
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Informacje o płatności kartą.

Karta kredytowa jest dziś prostym i całkowicie bezpiecznym narzędziem płatniczym, które jest obecnie stosowane na całym świecie.

Przy płatności kartą, jest blokowana na Państwa koncie kwota w wysokości na jaką opiewa zamówienie. Pobranie tej kwoty następuje w momencie, kiedy Państwa zamówienie jest naszykowane, zgodnie z fakturą, którą wysyłamy do Państwa emailem. W przypadku, niepełnego skompletowania Państwa zamówienia, powstała nadpłata pozostaje na Państwa koncie.

W przypadku płatności internetowych wykonywanych na użytek krajowy wykorzystujemy aplikacje Czeskiego Banku (České spořitelny a.s.), który korzysta z rozwiązań 3D Secure. To rozwiązanie jest opracowane w oparciu o najnowsze aplikacje stowarzyszenia kart Visa i MasterCard. Jest to uznany na całym świecie standardowy proces płatności i akceptacji kart płatniczych w Internecie, który pod względem bezpieczeństwa i komfortu spełnia wysokie wymagania nie tylko partnerów biznesowych, ale także kupujących w Internecie.

Akceptujemy karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.Banki emitujące karty, umożliwiają korzystanie z embosowanych (wypukłych) kart. Korzystanie z elektronicznych kart VISA Electron i Maestro jest możliwe tylko w przypadku, gdy pozwala na to bank emitujący daną kartę.

 

PROSZĘ SPYTAĆ W SWOIM BANKU O MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z KART W CELU DOKONYWANIA PŁATNOŚCI W INTERNECIE.

Zagraniczni kontrahenci mogą płacić za pośrednictwem systemu  Paypal, który jest podobny do aplikacji stosowanych przez Czeski Bank (České spořitelny a.s). Dla klientów krajowych nie wykorzystujemy tego narzędzia płatności z powodu znacznie wyższych opłat za transakcję jakie musi ponosić jako odbiorcy usługi.

 

Dlaczego płatność kartą jest bezpieczna:

 • przy akceptacji płatności za pośrednictwem karty korzystamy z rozwiązania 3D Secure - są to najnowsze aplikacje stowarzyszenia kart Visa i MasterCard umożliwiające bezpieczne płatności kartą w Internecie
 • dane z swojej karty płatniczej przekazujemy bezpośrednio do banku.
 • żaden z naszych pracowników nie ma dostępu do danych z Państwa karty płatniczej
 • transfer danych odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego protokołu HTTPS, który szyfruje informacje

 

Jakie karty przyjmujemy?

VisaVisa ElectronMasterCardMaestro

 • VISA Electron
 • VISA
 • Maestro ( tylko w przypadku, gdy Wasz bank emitujący karty, korzysta z systemu 3D-Secure)
 • MasterCard

 

Jak dokonać zapłaty?

Jeśli zdecydujecie się Państwo za wybrane towary zapłacić kartą płatniczą, prosimy o zaznaczenie przed odesłaniem zamówienia, typ karty z której będziecie korzystać. Następnie zostaniecie przekierowani do naszego banku, który poprosi Państwa o podanie danych z karty: numer karty płatniczej, termin ważności karty i CVV2/CVC2 - trzy ostatnie cyfry znajdujące się na pasku podpisu na karcie.Te informacje są przekazywane bezpośrednio do strony płatniczej banku, w formie zakodowanego transferu danych a my możemy jedynie uzyskać informację o wyniku autoryzacji wraz z zaaprobowaniem realizacji zamówienia.

Obecność log Verified by Visa stowarzyszenia usług Visa i MasterCard Secure Code stowaryszenia usług MasterCard gwarantują bezpieczeństwo płatności w naszym sklepie internetowym.

Verified by VisaMasterCard SecureCode

 

Bank nie zatwierdzi Państwa płatności jeśli:

 • dane z karty płatniczej zostały wprowadzone nieprawidłowo
 • gdy na Państwa koncie nie ma wystarczajacej ilości środków płatniczych lub gdy zostanie przekroczony limit dla transakcji internetowych
 • Państwa karta nie jest przeznaczona do płatności za transakcje w internecie. W tym przypadku należy skontaktować się z swoim bankiem.

 

Jeśli zapłata kartą nie zostanie zrealizowana.

Jeśli zapłata za pośrednictwem karty nie zostanie zrealizowana, pojawi się w "Moje zamówienie" w szczegółach zamówienia przycisk Płatność kartą on-line.  Taka funkcja jest dostępna dla każdej grupy odbiorców. Za pomocą tego przycisku, można zapłacić za zamówienie w terminie póżniejszym. Po zrealizowaniu płatności, ten przycisk znika i pojawia się informacja, że płatność została zrealizowana. Zamówienia, którego dotyczy dana płatność nie realizujemy do momentu, gdy nie uzykamy potwierdzenia, że zapłata za dane zamówienie została zrealizowana.

karty karty karty PayU
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.