Szanowni Państwo, pomimo wyjątkowej sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy, nasza hurtownia stale pracuje. Staramy się jak najszybciej uzupełniać zapasy towarów i przygotowywać Państwa zamówienia, ponownie realizujemy też wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Fotoinstrukcja wyrobu skarpet

17.9.2019 | | Obejrzano: 351x
Fotoinstrukcja wyrobu plecionych skarpet z pomocą owalnego narzędzia.

 

Materiały i przyrządy

Oprócz zestawu do wyplatania skarpet potrzebujemy nożyczek, zwykłego szydełka do szydełkowania i dwóch kawałków włóczki w innym kolorze niż użyty do skarpet.
Do wyplatania należy użyć raczej mocniejszej włóczki (w instrukcji użyto akrylowej włóczki, 100 g = 230 m). Aby lepiej zilustrować instrukcję użyto w niej włóczki w dwóch kolorach.

 

 

 

 

Fotoinstrukcja

 

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem