www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Etui na okulary 6x16 cm

Kod towaru: 930875
Etui na okulary 6x16 cm
Etui na okulary 6x16 cm
Etui na okulary 6x16 cm
Etui na okulary 6x16 cm
Etui na okulary 6x16 cm
Etui na okulary 6x16 cm
Etui na okulary 6x16 cm
Typ :
Proszę wybrać opcję:
1 beżowy
2 szary
3 brązowy
mix losowo wybranych wzorów
4 czarny
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
24,20 PLN / szt. 24,20 PLN
3 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
15,75 PLN / szt. 47,25 PLN
6 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
11,03 PLN / szt. 66,18 PLN
1 szt.
24,20 PLN / szt.
24,20 PLN
3 szt.
15,75 PLN / szt.
47,25 PLN
6 szt.
11,03 PLN / szt.
66,18 PLN

Cena z VAT
24,20 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Etui na okulary ma ciekawą powierzchnię, która optycznie wiernie imituje skórę. Nadaje się zarówno dla pań, jak i panów – unisex. Zapewni niezawodne miejsce do przechowywania, zwłaszcza okularów korekcyjnych.
Etui jest bardzo wytrzymałe, w całości wykonane z metalu, z zamszowym wnętrzem, które skutecznie zapobiega zarysowaniom okularów. Zamykane jest na magnes. Twoje okulary będą doskonale chronione przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Szerokość: 6 cm
  • Długość: 16 cm
  • Grubość: 3,3 cm
  • Unisex
Skład
poliuretan, metal
Style
Business, Męski
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Etui na okulary perłowy połysk 6x16 cm
Łańcuszek do okularów
Etui na okulary składane 6,5x16 cm

Zakup hurtowy

1 beżowy
Wprowadź poprawną ilość
2 szary
Wprowadź poprawną ilość
3 brązowy
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
4 czarny
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
Ustaw monitorowanie dyspozycji
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Chusta / pled z frędzlami 70x180 cm

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.