www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny

Kod towaru: 370806
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Broszka z szlifowanymi kamyczkami motyw świąteczny
Typ :
Proszę wybrać opcję:
2 różowozłota - choinka
3 różowozłota - rękawiczki
4 różowozłota - czapka
5 różowozłota - dzwoneczek
mix losowo wybranych wzorów
1 różowozłota - choinka
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
28,21 PLN / szt. 28,21 PLN
3 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
18,36 PLN / szt. 55,08 PLN
5 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
12,85 PLN / szt. 64,25 PLN
1 szt.
28,21 PLN / szt.
28,21 PLN
3 szt.
18,36 PLN / szt.
55,08 PLN
5 szt.
12,85 PLN / szt.
64,25 PLN

Pierwotna cena
28,21 PLN
Cena z VAT
28,21 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Ta broszka w świątecznym stylu będzie stylową ozdobą świątecznych swetrów, płaszczy, kurtek, torebek i czapek. Można jej również użyć do zapięcia szalika. Błyszczące szlifowane kamienie nadają jej świątecznego charakteru.
Z tyłu znajduje się zapięcie. Kartę z broszką można zawiesić na stojakach sprzedażowych.
  • Szerokość: 2,2 - 3 cm
  • Długość: 2,5 - 4 cm
Skład
metalowa biżuteria poddana procesowi galwanizacji, szkło
Techniki
ozdabianie odzieży
Style
Elegancki, Vintage, Świąteczny
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Broszka z szlifowanymi kamyczkami i perłą śnieżynka
Broszka z szlifowanymi kamyczkami renifer
Broszka z szlifowanymi kamyczkami płatek śniegu
Broszka renifery na łyżwach, bałwanki

Zakup hurtowy

2 różowozłota - choinka
Wprowadź poprawną ilość
3 różowozłota - rękawiczki
Wprowadź poprawną ilość
4 różowozłota - czapka
Wprowadź poprawną ilość
5 różowozłota - dzwoneczek
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
1 różowozłota - choinka
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
Ustaw monitorowanie dyspozycji
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.