www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Broszka / pins motyw zimowy

Kod towaru: 370695
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Broszka / pins motyw zimowy
Proszę wybrać opcję:
1 biały - śnieżynka
2 niebieski parafinowy - śnieżynka
3 niebieski - sweter
4 biały - bałwan
5 biały - bałwan
6 niebieski - ptaszek
7 biały - niedźwiedź
mix losowo wybranych wzorów
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
15,94 PLN / szt. 15,94 PLN
3 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
10,38 PLN / szt. 31,14 PLN
7 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
7,26 PLN / szt. 50,82 PLN
1 szt.
15,94 PLN / szt.
15,94 PLN
3 szt.
10,38 PLN / szt.
31,14 PLN
7 szt.
7,26 PLN / szt.
50,82 PLN

Cena z VAT
15,94 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Broszka emaliowana to idealny dodatek dla każdego, kto chce dodać swojej stylizacji zimowego akcentu. Doskonale ozdobi koszule, kurtki, swetry, czapki i szaliki. Nadaje się również do przypięcia do torebki, jako ozdoba torby lub plecaka. Posiada jednopunktowe zapięcie, które umożliwia łatwe zakładanie i zdejmowanie.
  • Szerokość: 2,6 - 3 cm
  • Długość: 2,5 - 3,2 cm
Skład
metalowa biżuteria poddana procesowi galwanizacji
Techniki
ozdabianie odzieży
Style
Świąteczny
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Broszka z szlifowanymi kamyczkami płatek śniegu
Broszka z szlifowanymi kamyczkami wianek świąteczny
Broszka / ozdobne zapięcie z szlifowanymi kamyczkami śnieżynka i renifer
Broszka z szlifowanymi kamyczkami jeleń

Zakup hurtowy

1 biały - śnieżynka
Wprowadź poprawną ilość
2 niebieski parafinowy - śnieżynka
Wprowadź poprawną ilość
3 niebieski - sweter
Wprowadź poprawną ilość
4 biały - bałwan
Wprowadź poprawną ilość
5 biały - bałwan
Wprowadź poprawną ilość
6 niebieski - ptaszek
Wprowadź poprawną ilość
7 biały - niedźwiedź
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.