www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Broszka jamnik

Kod towaru: 370395
Broszka jamnik
Broszka jamnik
Broszka jamnik
Broszka jamnik
Broszka jamnik
Broszka jamnik
Broszka jamnik
Broszka jamnik
Proszę wybrać opcję:
1 musztardowy
2 czerwony
3 niebieski
4 szary
mix losowo wybranych wzorów
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 61 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
32,40 PLN / szt. 32,40 PLN
4 szt.
Magazyn 15 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
21,09 PLN / szt. 84,36 PLN
8 szt.
Magazyn 7 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
14,76 PLN / szt. 118,08 PLN
1 szt.
32,40 PLN / szt.
32,40 PLN
4 szt.
21,09 PLN / szt.
84,36 PLN
8 szt.
14,76 PLN / szt.
118,08 PLN

Cena z VAT
32,40 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Broszka w kształcie jamnika z kolorową emalią to dodatek, który od razu przyciągnie uwagę. Jego design łączy w sobie radość z elegancji, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla miłośników zwierząt i mody. Z tyłu znajduje się przypinka w formie broszki. Można ją nosić nie tylko na ubraniach, nadaje się również do ozdabiania czapek, torebek czy wiązania szalików. To świetny prezent dla każdego, kto ceni oryginalne i zabawne dodatki modowe.
Broszka umieszczona jest na plastikowej karcie, którą można zawiesić na stoiskach sprzedażowych.
  • Wymiary: 3 x 6 cm
  • Długość szpilki: 2,5 cm
Skład
metalowa biżuteria poddana procesowi galwanizacji
Style
Vintage, Studencki
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Broszka metalowa pies, kot
Broszka metalowa maszyna do szycia
Broszka kotki

Zakup hurtowy

1 musztardowy
Wprowadź poprawną ilość
2 czerwony
Wprowadź poprawną ilość
3 niebieski
Wprowadź poprawną ilość
4 szary
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Szklana kula Ø12 cm
Broszka jamnik

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.